Wpis z mikrobloga

@klikus: Tego zawsze zazdrościłem brytolom. Jedno zdarzenie, jeden mecz i już mają przyśpiewki na każdy temat. A u nas... Nie poddawaj się przez 80 minut.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 360
@footix: najlepsze są te obraźliwe, niekoniecznie jakieś mega wulgarne. "Adebayoor, Adebayooor, Your dad washes elephants and your mother's a whore "
( ͡° ͜ʖ ͡°). Z Ozilem i oczami na spalonym też zawsze śmieszy
  • Odpowiedz
@footix: Ee tam #!$%@?, chodziłem na Legie i kreatywność kiboli mnie zawsze zaskakiwała. Ostatnio roast Mioduskiego, możesz część cenzuralnych przyśpiewek znaleźć w prasie, nawet komentatorzy mieli bekę.
Przez wiele sezonów nocą w Warszawie można było usłyszeć takie wymiany
- Ktoś siedzi w krzakach! - Kto to, kto to, kto to?
- Dickson Choto, czarne złoto!!
Moim osobistym faworytem była przyśpiewka na odejście Łukasza Surmy (który nomen omen raczył nas swoimi 'popisami' przez zbyt wiele sezonów)
- dopięliśmy swego celu, Łukasz Surma w Izraelu! W siną dal, w siną daal, za Łukaszem, który odszedł w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@azurro: Stary bez porównania w tej kwestii do Angoli. Oczywiście wiele jest przyczyn, choćby to że nasz język jest mniej rytmiczny do takich zabaw.

@roadie: elo elo, co tam? Ciśniesz jeszcze w haxa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@footix: Nie no zrymowali skoda i moder, faktycznie bez porównania z tym co w Polsce słyszałem.
Poresztą wszystko co obce lepsze, wiadomix, stary w tej kwestii to bez porównania, brakuje luzu no i tyle, popatrz na tych gości, jak sie bujają, nie to co u nas.

A tymczasem w UK ludzie zachwycają się naszymi kibicami, fraza 'do the poznan' jest znana już od lat, oprawa (L)- pocisk w stronę lisów
  • Odpowiedz