Wpis z mikrobloga

Może napiszę coś niepopularnego ale co ten Stanowski #!$%@? z tym Słowikiem? Ja rozumiem, nie podoba mu się, że Najmanik wziął na Bossa byłego gangstera, który ma bardzo dużo na sumieniu, no rozumiem, napisał o tym tweeta i ok, ale jakieś dzwonienie po sponsorach dlaczego sponsorują taką gale, nawoływanie żeby sponsorzy zerwali współpracę z MMA VIP, oznacza ich na tweeterze itp. no to dla mnie trochę takie zachowanie strasznie słabe, to jest takie #!$%@? zachowanie żeby komuś dołki kopać mimo, że ta gala Stanowskiego nie dotyczy w ogóle... #!$%@? go to boli kto to sponsoruje, skoro chcą sponsorować to na #!$%@? się #!$%@?? Może niech teraz Najmanik dzwoni po sponsorach kanału sportowego i się pyta jak oni mogą promować Gromde jak tam 90% uczestników to po wyrokach są? Stanowski taki mądry bo czuje fame i tyle... robi to dla hajsu bo jest zwykłą #!$%@?ą
#kanalsportowy #famemma
  • 19
@Amurak123: zazdrosny że konkurencje robią fame mma, i możliwe że kolesiostwo za kuluarami
i chęć podbijania swojej osoby na akcjach typu '' patrzcie dzwonię, jestem ważny, mogę go zniszczyć ''
sponsorach dlaczego sponsorują taką gale, nawoływanie żeby sponsorzy zerwali współpracę z MMA VIP, oznacza ich na tweeterze itp. no to dla mnie trochę takie zachowanie strasznie słabe, to jest takie #!$%@? zachowanie żeby komuś dołki kopać mimo, że ta gala Stanowskiego nie dotyczy w ogóle... #!$%@? go to boli kto to sponsoruje, skoro chcą sponsorować to na #!$%@? się #!$%@?


@Mescuda: tak stanowski zazdrosny ze konkurencje dla fame mma robia xd
@Amurak123: Powinien to wszystko załatwić zakulisowo. Niech sobie Najman robi te swoje gale, ale bez promowania person, którzy mają na sumieniach życia i majątki setek ludzi. A potem wchodzisz na ig, albo nawet tu na wykopie ludzie się zachwycają, że to PoTęŻnY BoSs i "Najman umie w dymy, szacun". Hatfu.
Lepiej jest pieprzyć na twitterku, że to złe promować takie osoby, czy działać w temacie i poniekąd samemu się tych osób
@mrpickles_: A kim Stanowski jest żeby decydował że czy on może być w przestrzeni publicznej czy nie? To Miśka z Nadarzyna czy Mięśniaka też nikt nie powinien pokazywać bo też mają przeszłość gangsterską? Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Słowik odsiedział swoje w więzieniu i po wyjściu w teorii ma czystą kartę i nie ma zakazu udzielania się publicznie a tylko ludzie zadecydują czy chcą oglądać go w przestrzeni publicznej czy
@mrpickles_: Tutaj nie chodzi o bronienie kogoś tylko, o #!$%@? zachowanie Stanowskiego że dzwoni po sponsorach i zachowuje się jak taki typowy społeczniak mimo że NIKOMU nie dzieje się krzywda że on wystąpił na tym mma vip... komuś stała się krzywda? coś się stało? nie a Stanowski chce fame zgarnąć... to teraz co teraz powinien być lincz zbiorowy na Gołocie bo się znał bardzo dobrze z Pershingiem, powinien być lincz na
@mrpickles_: No finał by był taki, że nikt by tego nie kupił i sami by ich przestali promować ;) a z jakiegoś powodu Słowik przez panujący w Polsce i nie tylko w Polsce wyidealizowany obraz gangsterów, pewnie przyciągnie jakąś nową grupę odbiorców dla mma vip a te persony, które przedstawiłeś myślę że nie są wyidealizowane w polsce i raczej szybko by zrezygnowali z nich ;) takiego samego argumentu można użyć jak