Wpis z mikrobloga

@Neivard dostałem rok temu na święta od kolegi
miał zemną grać ale kontakt się nam #!$%@?ł i tak czeka na swój czas. lubię takie gry ale samemu nie czerpie radości z grania. może się jeszcze ktoś znajdzie i zrobi się ekipę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@IntoApocalypse: Pograłem w to dosłownie troche i wydaje mi sie że na starcie granie w ekipie nie jest dobrym pomysłem bo byłby za duży chaos i było by jeszcze ciężej niż granie solo. Jak chcesz można se osobno pograć póki co i pogadać o gierce, podzielić sie odkryciami czy coś xD Wiadomo że potem można spróbować pobiegać w party tylko warto by troche mapy poznać.
@Neivard: Ta gra solo jest równie ciekawa, jak w teamie. Im więcej ludzi w drużynie, tym trudniej, wg mnie najlepiej gra się w dwie osoby. W 5 osób jest już taki chaos, że bez doskonałego leadera i skupionej drużyny nie ma szansy na sensowne raidy. Dowódca powinien wydawać rozkazy i rozstawiać ekipę, powinno się czyścić po kolei parami, nie gadać itd, a najczęściej wygląda to tak, że jeden leci do stasha,
@Neivard: Zgadzam się z przedmówca. Ekipa jest spoko, zwłaszcza kiedy idziesz robić konkretne misje (tym bardziej że ktoś z drużyny może mieć potrzebny klucz) czy zwyczajnie ponapierniczac się z bossami lub na faktorce. Ale właśnie duża ekipa = chaos więc zazwyczaj idę na takie rajdy w ciężkim hełmie. Z mojego doświadczenia najlepiej gra się w dwójkę lub trójkę.
Granie solo jest też okej, ale zmienia to zasady gry na bardziej zachowawcze.