Wpis z mikrobloga

Ktos mi wytlumaczy co sie #!$%@?, wzialem xanax z 10mg o ile pamietam mialem fajna fazke biore od kilku miesiecy takie ilosci i wszystko bylo git, nagle chwilowo przenioslem sie na relanium a ze mam cpunsko charakter to #!$%@? po 10 tabletek 5mg relanium, mialem pare dni przerwy na trzezwo, i dorwalem xanax i przez caly dzien #!$%@? moze z 10 xanow po 2mg i o dziwo pozatym ze bylem lekko zamulony to jakiejs zero przyjemnosci, wczesniej mniejsze dawki zajebisty humor ogolnie kozak a teraz wieksze i mam wrazenie ze slabo mnie kleplo, i teraz pytanie czy to przez to relanium xanax tak slabo dziala, bo slyszalem ze to glownie sie stosuje na odstawienie silniejszych benzo czy o #!$%@? chodzi, niedosc ze mialem przerwe gdzie powinno mnie bardziej klepnac w moim przekonaniu to wzialem 2 razy wiecej nic zawsze i slabsza faza, i jeszcze jedno pytanie po jakims czasie spada tolerancja na benzo zeby klepalo jak dawniej? XD

#xanax #benzowraki #benzodiazepiny #narkotykizawszespoko
  • 10
@Januszka: palilem przez 5 lat i bardziej mnie porylo niz benzo przynajmiej umiem sie zachowac, nie jestem leniwy a o relacjach spolecznych nie wspomne dla mnie na + dzieki benzo wyszedlem z alkoholizmu bo zapewne bym sie zachlal zacpal mefką i skonczyl pod mostem albo 2 metry pod ziemia
@CherryJerry: teraz wzialem wiecej bo mnie slabo poklepalo mimo ze zawsze mniejsze ilosci na mnie dzialaly spoko, i co z dnia na dzien mi tak tolerka skoczyla ze biore 2 razy wiecej i jedyna faza to ze jestem zamulony, nawet ciezko mi sie zasypia nie wiem co sie #!$%@?