Wpis z mikrobloga

może i do innego lekarza powinienem się przejść


@zielony88: mówię ci, skorzystaj ze sprawdzonych na rynku rozwiązań - poprawi ci się samopoczucie, samoocena poszybuje w górę. Te domowe półśrodki do niczego nie prowadzą
@elperson: takie domowe półśrodki sprawdzają się chociażby w moim przypadku. Fina i minoxa zacząłem niecałe 2msc temu, wiadomo jeszcze będzie trzeba trochę czekać na pełne efekty ale póki widoczne miejsca jeszcze nie zarosły posypanie sobie łba mikrowłóknami pomaga na pewność siebie, wiedząc że nie widać ci prześwitów. ofc nie stosuję tego codziennie, mając zdalne lekcje i wychodząc w tygodniu tylko na siłownię nie bawię się w to ale już na imprezę
@elperson ale jak często pada Ci deszcz na odsłonięta głowę? No chyba.ze nie wiem chłop pracuje cały dzień na dworze czy cos

@zielony88 wg mnie spoko, jako środek doraźny gdy chcesz lepiej wyglądać w określonych sytuacjach
ale jak często pada Ci deszcz na odsłonięta głowę


@valko77: pewnie, zawsze przed wyjściem może sprawdzać pogodę, a parasolkę nosić na szyi. Jego głowa - jego sprawa, nic mi do tego. Uważam jedynie że zabawa w półśrodki na dłuższą mete nie ma sensu