Wpis z mikrobloga

@mahometgej: Już nie chodzi mi o ostatni odcinek tylko generalnie co zaglądam do tagu to ludzie jadą po tym serialu i nie mogę pojąć po cholerę oglądają coś co się nie podoba, masochizm czy co? rozumiem że niektóre seriale które mają już po kilka sezonów są polecane na zasadzie "później się rozkręca" ale ten jest świeży i jak sie nie podoba to się szuka innego.

Mi się podobało wszystko, lubię Keen
@Liquid_Snake: Wątki są spoko. Co mi przeszkadza: Postać Reeda mogłaby być bardziej stonowana, ale mniejsza.. Najbardziej mnie denerwuje że ściganie przestępcy z czarnej listy trwa za krótko i jest zbyt proste.. Mogłoby się też rozciągać na dwa odcinki, nie miałbym nic przeciwko. Wg mnie na tym serial traci.
@mahometgej: Tutaj muszę się zgodzić, odcinki są dosyć krótkie jak na przestępców tego kalibru, to jest coś co mogli by poprawić ale wątpie by się to zmieniło. Można powiedzieć że śledztwa są jakby skrótem, pokazane tylko kluczowe elementy.
@Liquid_Snake: no i dlatego ciągle odczuwam ten ból dupy.. Czekam aż dojdzie jakiś ukryty badass i będą do niego dochodzić przez poszczególnych przestępców. Albo jak wątek rodziny Reeda się bardziej rozwinie. Póki co niestety 6/10