Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reakwon: można doładować jedynie mając chińskie konto bankowe - reszta świata musi kombinować.
Buff jest największym i najtańszym marketem na swiecie, nie mają botów trzymających skiny - tutaj wszystko odbywa się P2P dlatego maja 2% (?) podatku od transakcji, a inne strony 10%+.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dr_Acula: jak długo - nie wiem, zależy kiedy valve wypuści nową skrzynie - myślę, że powinna się pojawić w okolicach marca. Jakby ceny wróciły do tego co było w październiku to byłoby spoko (czyli jakieś -30% do tego co jest teraz - mój ak-47 cesarzowa który kupiłem pod koniec października za 210pln teraz chodzi po 330pln co jest grubą przesadą).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Acula: jak zapłacić na buffie? Patrzysz po forach tradingowych czy ktoś nie sprzedaje balansu i modlisz się by cię nie oscamował albo kupujesz jakies itemy (awp asiimov, arkany z LoLa) i sprzedajesz juz samemu na buffie dostając balans
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reakwon: ceny są niskie bo praktycznie wszyscy Chińczycy korzystają z tej strony, oni nie mają żadnych problemów aby wybrać kasę ze strony. Jak u nas będziesz chciał sprzedać skiny za prawdziwą kasę to też wyciągniesz maksymalnie 60-65% market price (w 99% przypadków mniej).
  • Odpowiedz