Wpis z mikrobloga

szacun że ze względu na poglądy odszedł od tego pisowczyka stanowskiego


@MirkoLord: nie dorabiaj sobie jakiejś ideologii. odszedł bo rodziło mu się dziecko i postanowił wrócić w rodzinne strony
  • Odpowiedz
@Mikstolar: nie rozumiem tej logiki, co z tego że to jest nazwane igrzyska olimpijskie? lewandowski jest najlepszym z wielu, wielu, wielu milionów w swojej dziedzinie, która jest najpopularniejszym sportem na świecie, musiał pokonać nieskończoną ilość przeszkód i przeciwników i ma wygrać z nim babka która rzuca jakimś żelazkiem, co robi jakieś kilka/naście tysięcy ludzi na świecie tylko dlatego, że ona ma możliwość występować na igrzyskach olimpijskich? Śmiech #!$%@? na sali
  • Odpowiedz
osiagnięcie jest unikatowe w skali świata.


@OSH1980: Lewandowski zdobywając 69 bramek w roku kalendarzowym jest bardziej unikatowy w skali świata i w księdze rekordów sportowych jest to o wiele bardziej znaczące niż rzucanie młotkiem do przodu
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: zdobycie trzech złotych medali olimpijskich z rzędu cenię sobie wyżej niż strzelenie 69 bramek w grze, w której coraz bardziej liczy się kasa i aktorstwo, a nie umiejętności i fair play. Serio, dla mnie obecna piłka nożna to teatr. Jasne, widowiskowe akcje i bramki, ale obok tego brutalne „faule taktyczne”, szarpanie się za koszulki i udawanie fauli, żeby tylko sędzia podyktował rzut karny. To jest coraz większy cyrk.
  • Odpowiedz
@czlapka: no są. Nie wiem, jak w piłce nożnej. Ale serio, dla mnie to jest bez znaczenia w kontekście Anity. Wyjąsniłem, dlaczego bardziej cenię jej osiągnięcia niż Lewandowskiego.
  • Odpowiedz