Wpis z mikrobloga

Nie ma w kel tecu wiekszej dziurki na mniejsze odleglosci? xd


@Devcio: nie wiem, nie znam się, ja tylko z kolimatora umiem, nie ogarniam o co chodzi z tymi muszkami, szczerbinkami, przeziernikami, dupiksami dla boomerów.
Dawno powinno to odejść w niebyt, pistoletów skałkowych też już dawno się nie używa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: jak się strzela z raka? chciałem spróbować ale boję się ze nie jestem wystarczająco męski i da mi po ryju swoim zamkiem
  • Odpowiedz
@Waspin: Spełnił swoje zadanie, teraz niech patrzy i się uczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech się cieszy, że w ogóle na strzelnicę jeździ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@el009: Zadowolony. Zanim kupiłem strzelbę to myślałem "a w sumie na wuj mi strzelba, przecież będę strzelał 2x w roku na przedłużenie licencji" a okazało się, że się wkręciłem i mam z tego większą frajdę niż z PCC czy pistoletu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: ja ze strzelba widzę tylko problem "gdzie" bo wiele strzelnic zamkniętych banuje strzelanie slugiem (podobno uszkadza tarczociagi) a walenie śrutem do papieru to trochę nonsens... Ale w wywoływaniu uśmiechu na twarzy strzelba jest zdecydowanie najlepsza :D ale mocno chodzi mi po głowie strzelbowa IPSC, zobaczymy...
  • Odpowiedz
a walenie śrutem do papieru to trochę nonsens


@el009:
Są jeszcze popery i plateracki, do nich też się fajnie ze śrutu pyka.
A slug -- faktycznie, jak nie masz kulochwytu w formie wału piachu albo hardoxowej płyty, tylko opony albo jakieś maty -- slug je szybko niszczy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: strzelanie do stali to inna historia, wtedy ma to sens ale tu z kolei właściciele strzelnic martwią się rykoszetami, w sumie słusznie. Strzelba super ale na otwartym obiekcie. Muszę sobie poszukać fajnej gdzieś w pobliżu.
  • Odpowiedz