Wpis z mikrobloga

Jedną z najbardziej rozczarowujących dla mnie sytuacji związanej ze #sny jest to, gdy w czasie jego trwania zaczynam latać albo przenikać przez ściany, a mimo to nie zdaję sobie sprawy z tego, że to sen i przez to nie osiągam #swiadomysen :(

Ale to może jest analogicznie do sytuacji opisywanych przez Monroe'a czy Moena, gdzie odzyskiwali ludzi, którzy również nie byli w stanie dokonać interakcji z fizycznymi przedmiotami, a mimo to nie byli świadomi zmiany poziomu swojej egzystencji...
  • 13
Jedną z najbardziej rozczarowujących dla mnie sytuacji związanej ze #sny jest to, gdy w czasie jego trwania zaczynam latać albo przenikać przez ściany, a mimo to nie zdaję sobie sprawy z tego, że to sen i przez to nie osiągam #swiadomysen


@buntowniczaczupakabra: ponieważ podczas snu masz wyłączony obszar odpowiedzialny za racjonalne myślenie i wydaje Ci to się normalne
@Soothsayer Jakoś specjalnie nie trenowałem, ale miałem taki okres w życiu, gdy takich świadomych snów miałem bardzo dużo, często po kilka w ciągu jednej nocy, a zdarzały się też sytuacje, gdy miałem LD, wybudzałem się na chwilę, zmieniałem bok i wracałem do tego samego momentu w tym samym śnie i z wiedzą, że to sen. :P

@01100110011001010110101001110101 Tak (chociaż niektórzy twierdzą, że to jest to samo), ale są sposoby na przejście z
@buntowniczaczupakabra: kiedyś się w to bawiłem i chyba raz udało mi się to ogarnąć. Byłem przerażony totalnie, z biegiem czasu wydaje mi się że to był po prostu świadomy sen.
Teraz nie miałbym odwagi doprowadzać się do stanu gdzie nic nie czuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)