Wpis z mikrobloga

Ale jazda na tej Turcji, ja juz po wszystkim, tylko teraz mam rozkminy, bo naczytalem sie tych hasztag przegrywów i nie wiem co robic... lekarz mowil, ze finasteryd albo minioxidil osobno, ale minioxidil do konca zycia a po fina pala nie będzie stala, także zajebiscie po #!$%@?.. a na wykopie goscie biora i fina i mino i jeszcze z 4 inne, takze XD co zrobić? ##!$%@? #przeszczep #przegryw
  • 18
@anuel: hej, powiem Ci, ze bardzo spoko. Nie mam się za bardzo do czego doczepic, trochę bolalo (bardziej niz myslalem), ale dalem radę i ciesze sie, ze taka decyzje podjalem :)
@Reelag: 2230e gotówka w klinice, 700e za bilety i robotę meditravel i to w sumie tyle :). Jeszcze pewnie z 200zl na dermatologa i tego fina nakupię na zapas :)
@Reelag: a no i mialem jednak 3k graftow a mialem miec 2600. Wszystko na zakola i pierwsza strefe poszlo, bo i tak muszę zrobic drugi, zeby to wyglądało tak jakbym chcial powiedzmy. Trochę wysoko robia ta linie wlosow, ale chociaz wiem dlaczego (jesli zrobiliby za nisko, to moze byc syruacja ze wlosy te po boku się cofna przez dalsze lysienie i bedzie dziura miedzy ta linia wlosow a tymi bokami) za
@s0ngo_: Jakbym miał zrobić przeszczep to uzupełniłbym te ubytki + coś na środku by poprawić gęstość. Rzuć okiem na moje fotki. Musiałeś się zgolić przed zabiegiem czy nie ?
@Reelag: u Ciebie jest o wiele lepsza sytuacja niz u mnie z wlosami, takze wystarczylby Ci ten jeden przeszczep i bylaby bajka jak na moje oko. Tak, ta metoda co ja robilem musiałem się golic, ale kolega, ktory nie chcial sie golic robil inna i nie musial sie golic, takze raczej bez problemu. (I tak moje wlosy wygladaly na tyle slabo, ze zgolenie nawet na plus mi wyszlo :))
W tym tygodniu zapisuje sie do dermatologia. Bede jechał na finasterydzie i zobaczymy czy zahamuje łysienie. Dodam lepsze szampony i odżywki do włosów. Jak zobacze że proces został zastopowany to wtedy zdecyduje sie na przeszczep.