Wpis z mikrobloga

Kultowy AE86. Co prawda nie jest to Lego, tylko CaDa, ale zestaw bardzo fajny i sporo dodatkowych części - 2 różne silniki, spoilery, progi i przedni zderzak . Wielką radochę sprawiło zbudowanie mechanizmu różnicowego i tylnego zawieszenia na amortyzatorach - model przygotowany jest pod zdalne sterowanie, ale z racji że silnik i reszta osprzętu kosztuje tyle co sam model, to przynajmniej na razie się wstrzymam. Nie spodziewałem się że będzie taki wielki, bo teraz problem jest żeby go gdzieś postawić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam.
#lego #cada
zeroR3 - Kultowy AE86. Co prawda nie jest to Lego, tylko CaDa, ale zestaw bardzo fajn...

źródło: comment_16415936161fmI7ReR7gJ6CSQBot4RZW.jpg

Pobierz
  • 10
@zeroR3: nie wkurzał cię mechanizm otwierania świateł z przodu? Mam wrażenie, że mimo że poprawiałem go kilka razy to dalej nie działa tak jak powinien. No ale to też pewnie kwestia tego ze ma być elektryfikowalny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeroR3: sorry za odgrzebanie tematu, ale planuje zakup tej ae86 i nie moge sie zdecydowac miedzy ta licencjonowana a Twoja. Czy warto doplacac ~50 zl do tej na pelnej licencji?
@kurt-hectic: @zeroR3: sry za odkop ale mi sie światła w wersji od zeroR3 bardziej podobają. Te z modelem z licencją wyglądają dla mnie dosyć tandetnie(takie szybki). A i nadwozie sprawia mniejsze samochodzika z serii lego city jeśli chodzi o te wersje z licencją ale może to tylko ja...