Wpis z mikrobloga

Czy można jakoś ustawić opcje w Firefox (pewnie coś związanego z ciasteczkami) aby wylogowywało mnie z Gmaila (ogólnie z Google) lub Allegro po wyłączeniu przeglądarki? Ale tylko wylogowywało,a nie całkowicie blokowało ciasteczka (czyli ma nie wyskakiwać ten komunikat o ciasteczkach, prywatności itp). Wydaje mi się że kiedyś szukałem w internetach i znalazłem jak to zrobić w tej przeglądarce i działało to momentu jak przeinstalowałem system, teraz szukam i nie mogę znaleźć info jak to zrobić :(
#firefox #google #gmail #bezpieczenstwo #google
  • 3
  • Odpowiedz
@lukecz: W ustawieniach przeglądarki możesz jedynie zmienić, żeby czyściło ciasteczka przy zamknięciu przeglądarki dla wszystkich domen, co będzie działało jak wylogowanie.

https://support.mozilla.org/pl/kb/Czyszczenie%20historii%20przegl%C4%85dania?w_automatyczne-czyszczenie-historii-przegladania#w_automatyczne-czyszczenie-historii-przegladania
Tylko w oknie "Ustawienia czyszczenia historii" wybierz ciasteczka a odznacz to czego nie chcesz czyścić automatycznie, bo domyślnie zaznaczona jest historia przeglądanych stron itd.

Albo może czyścić ciastka dodatkiem, jest tego dużo do wyboru i z reguły można tam ustawiać wyjątki na konkretne domeny,
  • Odpowiedz