Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Jarek_P i tego właśnie się obawiam, bo już kolejny tydzień tracę na szukaniu płytek do łazienek. Niby znajdujesz coś fajnego i .. mogiła, jak to trafnie określiłeś
Niby znajdujesz coś fajnego i .. mogiła, jak to trafnie określiłeś


@Irranus: paaaanie, wprawę mam. Moja żona ma taką magiczną właściwość w temacie wykończeń wnętrz i tematów powiązanych, że jak się jej coś spodoba, to na bank, po prostu na mur jest pewne, że właśnie wyszło z produkcji, jest wycofywane ze sprzedaży i w sklepie jest już tylko to, co na ekspozycji, ewentualnie na magazynie maja ostatnie paczki, dokładnie o metr
@Irranus: paaaanie, wprawę mam. Moja żona ma taką magiczną właściwość w temacie wykończeń wnętrz i tematów powiązanych, że jak się jej coś spodoba, to na bank, po prostu na mur jest pewne, że właśnie wyszło z produkcji, jest wycofywane ze sprzedaży i w sklepie jest już tylko to, co na ekspozycji, ewentualnie na magazynie maja ostatnie paczki, dokładnie o metr za mało, niż potrzeba.


Mam to samo <3
albo przyjada i
@Irranus dobra, odradzam dalsze szukanie - bo skoro brak wyników w google, to wątpię byś był w stanie to zamówić gdziekolwiek...

Sklep też zmieńcie - kto wie ile te ekspozycje juz mają i na ile podobnych niespodzianek jeszcze traficie ¯_(ツ)_/¯