Wpis z mikrobloga

Ile po uldze bede "zarabial wiecej"?


@dziend0bry: inna rzecz, że ta ustawa to jest bubel prawny. Policzyłeś coś z tego wzoru, w księgowości tez coś policzą i ostatecznie możesz dostac odrobinę mniej lub odrobinę więcej. Nikt nie wie co wyjdzie ostatecznie z tej ustawy xD Już teraz przecież mądre księgowe wyliczyły ludziom pensje i dostali mniej niż mieli wczesniej - a mieli przecież mieć więcej xD Tydzień minął, a oni zaczynają
Pobierz
źródło: comment_1641562886FxfL45lE9IV2xyLcmrSkmD.jpg
@CherryJerry: wiesz #!$%@?, ale to jest w ogole jakies #!$%@?, ze wzoru wychodzi KWOTA, #!$%@? wie co z nia mam zrobic, #!$%@? dodac, odjac, pomnozyc, podzielic, #!$%@? przez okno, nic nie wiem, nikt nie potrafi odpowiedziec, co za #!$%@? kraj, #!$%@? panstwo, jak dobrze, ze mam aktywny work permit do #kanada, moze tam uda sie zyc godnie... bo tu to jest skandal, dawno nie bylem tak #!$%@?
@dziend0bry: jakipit.pl liczy tak jakbyś zrezygnował z ulgi, czyi na koniec roku dostajesz kwotę na zielono. Możesz też 1/12 tej kwoty dostawać co miesiąc jeśli nie zrezygnujesz z odliczania ulgi
@dziend0bry: jeżeli chodzi o ulgę dla klasy średniej - to o ile pamiętam ok. 80zł miesięcznie więcej. Jak zrezygnujesz z naliczania w trakcie roku - dostaniesz całość zsumowaną przy rozliczeniu rocznym