Wpis z mikrobloga

Hej!,planuje przylecieć z Krakowa do Szczecina 15 stycznia, czy jest tu ktoś kto by mnie oprowadził po mieście? pokazał ciekawe miejsca?. Gdzie najlepiej znaleźć nocleg , na 3 dni? będe myślał o przeprowadzce w to miejsce i rozpoczęciu studiów. ()
#szczecin
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@boyka13: przeprowadzka z Krakowa do Szczecina to imho dwa kroki wstecz. Zastanowiłbym się serio. Chyba, ze chodzi o czystsze powietrze, to tutaj na pewno łapiemy plusa.
  • Odpowiedz
patrząc po cenach to szczecin tańszy , pokoje/mieszkania. zalezy mi na czystym powietrzu, studiach zaocznych i pracy za 3k.
  • Odpowiedz
@boyka13: te tańsze mieszkania to już chyba przeszłość, bo ceny są już na poziomie Poznania. No i zastanów się w czym byś chciał pracować i zerknij gdzie takie zakłady pracy są, bo Szczecin ma na tyle duża powierzchnie, ze dojazdy czasami zabierają radość z życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@boyka13 Szczecin jest drogi, mieszkania są droższe niż w Poznaniu. Pracy wcale dużo nie ma. Turystycznie miasto fajne, ale przeprowadzać się tyle km to bezsens.
  • Odpowiedz
@boyka13: jeśli chodzi o oprowadzanie po mieście to ja zawsze służę uprzejmie. Tylko muszę się upewnić, czy dam radę w tym czasie. Odezwij się jutro na PW
  • Odpowiedz