Wpis z mikrobloga

Tak jak pisalem wczoraj w tym poscie https://www.wykop.pl/wpis/62918527/slaba-afera-z-tym-typem-a-malo-osob-wgl-wie-o-co-c/ afera z leksiem nie czarno-biala, a nazywanie go pedofilem mocno naciagniete pod teze. Do takich samych wnioskow doszedl Wardega w tym wpisie z twittera w ktorym zalaczyl tez pare innych screenow z ktorych jasno wynika ze poznali sie na tinderze i po porstu nie zapytal ja o wiek https://twitter.com/sawardega/status/1479148158794055681
Dla osob bez twittera wrzuce screeny w komentarzach
#teamx #leksiu
  • 16
  • Odpowiedz
Ta, ktora nakrecila ta afere juz wgl gubi sie w zeznanaiach bo raz mowi ze poznala na ig, raz na tinderze, raz ze nie pytal o wiek, a raz ze jak sie dowiedzial to nic nie wysylal i jak przestal wysylac to go zablokowala XDD. Wiadomo dlaczzego wtedy dopiero go zablokowala: bo nie mogla juz krecic afery z tego, #!$%@? atencjuszka xD
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Daleko mi do obwiniania ofiar, ale te laski ze screenów to raczej atencyjne-borderko-patuski („w wiadomych celach xddd kiepski okres w zyciu ogolnie” - no laska blysnela intelektem, nie ma co) + te teksty o zaplaceniu za fotki. Normalna 14-letnia dziewczyna nie bedzie szukala takich znajomosci ani siedziala na tinderze. Rodzice sie powinni zainteresowac co coreczki robia w sieci
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: dokładnie od początku ta sprawa śmierdziała. Też podejrzewałem że ta 14 latka próbuje tylko nabić fejm. Poza tym Wardęga też mówił że leksiu mówił wczoraj że nie wiedział że ma 14 lat. A teraz wszyscy chcą wybić się na nim i zniszczyć chłopaka. Przez głupi błąd czyli zbyt późne spytanie o wiek ludzie a w szczególności ten cały pinkrenger czy jakoś tak chcą go ukamienować. Nie wiem czy on
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Jesli laska ma konto na tinderze, wyglada na dorosla, nie banuje za dziwne teksty, sama drazy tematy seksualne i nie protestuje, to trudno mowic o „winie”. Tym bardziej, ze z jakimis napalonymi laskami pisal. I nie mial pojecia, ze maja mniej, niz 18. Nie mozna takiej osoby nazwac pedo. I ciekawe, co mial w opisie, bo jak typowe aluzje seksualne, i laska i tak sie zmaczowala (no bo wiadomo,
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Reakcja laski na zdjecie (trudno powiedziec jakie, bo juz nie widac): „ochh”, a pozniej (znowu laska) „aha, nie odzywasz sie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ciekawe, ciekawe. Najlepsze, ze to u konopa w filmie, wiec sam sie zaoral xDD

Nastepne:
Wyslesz zdjecie tylka?
- hmm, jak zaplacisz

xDD
  • Odpowiedz