Wpis z mikrobloga

Wywalone jajka mam na cały ten TeamX i tego rudego Grubasa który wysyła foty do 14tek, ale to co się dzieje obecnie w internecie na instagramie czy snapchacie to ostra patologia.
Po 1 - celebrytki naganiają frajerów na swoje profile Onlyfans, Mym itp na których albo pokazują goliznę albo wrzucają normalne foty (te same co na instagram) trzepiąc na tym solidny hajs
Po 2 - sporo gówniar w wieku 15-18 (może i młodsze też) wrzuca na instagram zdjęcia swojej dupy, cyckow, stringów itp a jak ktoś do nich zagada na priv to proponują filmiki na snapie za blika - moja kuzynka miała w klasie laske, która się pocięła bo jakiś typ wrzucił jej gołe foty do neta które wysłała mu za hajs. Jak się pytałem kuzynki czemu to zrobiła to stwierdziła, że większość jej koleżanek tak robi - sprzedaje softy, nudesy itp bo to modne obecnie
Po 3 - jest w ciul fałszywych kont na instagramie prowadzonych przez jakiś cwaniaczkow, którzy wrzucają kradzione foty na profil i wyłudzają hajs od frajerów albo nabijają sobie followersow na spermiarzach i sprzedają konta
Także za kilka lat nikt się już nie będzie przejmować czy jakaś Natsu kręciła dupa na kamerkach czy jakis Leksiu wysyłał foty w samych gaciach bo to się po prostu staje codziennością - świat zawsze się kręcił wokół hajsu i seksu. A im więcej osób ma dostęp do internetu tym więcej patologii i głupoty będzie w sieci.
#teamx #afera #polskiyoutube
  • 5
@KochanekAdmina: osobiście wolałbym sobie PH za darmo odpalić niż płacić jakiejś malolacie (albo fejkowi) za kilka zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obstawiam, że te bardziej sprytne laski pobierają foty z neta i wysyłają jako swoje.
Ale już sam tok myślenia, że można za 50 czy 100 zł wysyłać nudle jest spaczony.