Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z IPTV mając internet mobilny? Przeprowadziłem się do innego miasta i nie chcę wiązać się długoterminową umową że dostawcą Internetu. Nie siedzę przed TV bez przerwy, ale zastanawiam się, jakiego zużycia transferu się spodziewać.
Poleci ktoś coś dobrego, jeśli chodzi o dostawcę Internetu mobilnego?

#iptv #internetmobilny
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@osc91: kozystalem przez pół roku. Net 4G prędkości do 120mbps. Zero problemów. Internet był bez limitu. Kilkaset GB poszło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocny-mirek: jak masz stałe łącze chodzi bdb. Przy podłączeniu do pod tv działa praktycznie nie zobaczysz różnic no może przy włączaniu (inny interfejs). Zobacz tag #iptv i #plusx poproś kogoś o zaproszenie.
@osc91: sprawdź, czy nie masz internetu domowego od Play. Jest opcja bez zobowiązania, więc jak coś to sobie wypowiesz i problem z głowy, a z pewnością będzie stabilniej i taniej niż po LTE.
@osc91: jeśli jesteś w stanie zainwestować na początek kilka stówek to możesz iść w strone iptv przez satelite. Potrzebowałbyś anteny satelitarnej + przerobiony dekoder z enigma2. Antena pewnie kilka dych. Dekoder 150-400zł
Wtedy Internet nie musi byc szybki ani nie zużywa praktycznie nic danych. Kilka Kb na dzień.
@ETplayer W sumie całkiem ciekawy pomysł. Muszę tylko sprawdzić, czy do gniazdka u mnie w mieszkaniu dociera sygnał z anteny satelitarnej, bo gniazdko w ścianie jest i antena na dachu również.