Wpis z mikrobloga

@Evarrez no ja mam poczucie straconego czasu. Owszem, świat, jest ciekawy i wciągający, jego konstrukcja, zasady itd. Ale główna fabuła w nim osadzona jest bez sensu xD nudna, rozwinięte poboczne wątki które nic nie wnoszą i nie wiadomo po co tam są, całość z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej absurdalna i przekombinowana. Główna intryga jest po prostu tak głupia jakby ją dziecko projektowało. Już tak od połowy to tylko chodzą z miejsca
@Evarrez: Ja to oglądałem bardzo dawno więc ciężko mi dokładnie opisać mankamenty fabuły, tak jak ww. poście, jednak samo anime zapamiętałem bardzo dobrze, na pewno jako jedno z lepszych. Zresztą chociażby na myanimelist jest na 1 pozycji w rankingu, więc na pewno warto dać szansę.

mam za sobą hxh, death note i one punch man


Do death note może pasować Monster, choć jest to anime w zupełnie innym klimacie. Mogę też
@oslet: Ja #!$%@? chłopie ty opisałeś właśnie to czym Fullmetal Brotherhood nie jest ¯_(ツ)_/¯ .
Tutaj każdy wątek do mniejszych, czy większych wniosków fabularnych prowadzi, każda praktycznie postać coś wnosi, jakiś element historii i informacje o świecie. Każdy kogo znam zachwala to anime za fabułę, że mało które anime ma ją tak fajnie poprowadzoną. Główną intryga jest głupia? No brak mi słów i wszedł bym w dyskusję, ale nie chce spoilerowac
@Evarrez: To dziwne, bo większości właśnie końcówka się nie podoba, skoro jednak dobrnąłeś do końca to chyba nie była takie złe. Mi osobiście podobała się całość. Ciężko znaleźć coś podobnego do hxh, bo ten akurat stoi świetnymi walkami. W innych podobnych zamiast tego można znaleźć walkę z pomocą siły przyjaźni.
@hitori: Dotrwałem bo ja tak mam, że jak już zacznę to choćbym zasypiał z ciekawości obejrzę do końca jak potoczą się losy bohaterów. Po prostu muszę wiedzieć. Mam tak, np. z the walking dead gdzie ostatnie sezony to dno XD