Wpis z mikrobloga

Raport | Rynek pracy IT | Grudzień 2021 (2)

Część Wam Wszystkich ponownie! :)
Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią publikuję kolejną stronę raportu!

Zapraszam do pobrania!
- "W których miastach jest najwięcej ofert pracy?"

Tak poza tym zmienię jednak plan wydawniczy.

Rzeczywiście publikacje w poniedziałek/środę/piątek będą zbyt nachalne(?), spamerskie(?).
Myślę, że 2x w tygodniu będzię to dobra częstotliwość :) Powinienem również znaleźć czas na sklecenie danych.

Jeszcze ten tydzień dociągnę według starego planu i w następnym będę publikować w poniedziałek oraz w czwartek.

Następna publikacja 7 styczeń (piątek):
- *"Jakich specjalistów poszukują firmy? (1/2)"*

Obserwuj taga #rynekpracyitraporth5

trzymajcie się! ヘ( ^o^)ノ\(^_^ )
ps jeśli chciałbyś otrzymać jakieś statystyki na życzenie pisz smiało w komentarzu lub bezpośrednio na priva. Już 3 osoby wrzuciły tematy, chętnie zbiorę więcej życzeń i wydam w jednym raporcie.

pss zachęcam do instalacji mojego roszerzenia do najlepszego serwisu z ogłoszeniami pracy w IT, czyli JustJoin.IT prosto z ✨Chrome Web Store, jak tylko się odrobię z raportami pojawi się nowa aktualizacja.

#programowanie #pracait #justjoinit #programista

pozwolę sobię zawołać wszystkich, którzy polubili poprzedni post


jeśli coś nie gra, dodaj mnie na #czarnolisto
  • 8
@high_five_guys: chodzi mi o to, że w pierwszej kolejności ustawiliście 11-50, na końcu 0-10, a 1001-2000 jest po 2000+. Wydaje mi się, że taki wykres totalnie nie ma sensu przez żonglowanie wartościami na osi ;)
btw. obrazek, który wysłałem był przerobiony przezemnie by zwizualizować problem, a i z tego co wiem to pdf nie ma dynamicznego contentu, by móc zmieniać kolejność obrazków-wykresów
@throwyn ah rozumiem dzięki za zwrócenie uwagi juz myślałem, ze wygenerowany pdf inaczej wygląda co byłoby mega dziwne, bo racja to z def. niemożliwe :)

Taaak byl taki temat odnośnie kolejności. Są 2 podejścia: obecne i takie jak przestawiłes. Zależy co chcemy wyexponowac. Więc tutaj padlo na ilość chociaż całkowita racja, bardziej naturalnie sie czyta jak przestawiłes.

Jutro opublikujemy nowa statystykę jeszcze w obecnej formie bo jest już gotowa. A co będzie