Wpis z mikrobloga

@United dobra ślepej kurze to i ziarno się trafi czassm, ale ogólnie to jest taki szrot że ja #!$%@?. Tych wszystkich agentów tych pseudo piłkarzyków to bym #!$%@? batem poganiał żeby #!$%@? XD Legia to już wogole Kazachstan, Serbia, Rumunia, Chorwacja, Hiszpania sprowadzają szrot z każdej gówno ligi byle ściągnąć XD jakby chociaż raz ściągnęli kgoos z Niemiec czy francji to bym się zdziwił.
@korni007: ale mi chodzi bardziej o to, że przychodzą tacy do naszej najwyższej klasy rozgrywkowej i zjadają tą ligę, patrz Angulo Carlitos Jimenez czy inny Ivi Lopez i Imaz. I to smiechy smiechy z 4 ligi gosc i jest gwiazda u nas a odpalasz taki Puchar Króla a tu te drużyny 3,4 ligowe ja luzie się stawiają drużyna z La Liga i wcale nie murują bramki chcą grac na prawdę otwarty
@tomojedrugiekonto jak serio uważacie ze ściąganie gówna z balkanow i jakiegoś #!$%@? Kazachstanu czy innego państwa z kartonu jest OK to coś z wami jest nie tak XD z tymi Hiszpanami No to jeszcze ewentualnie się mogę zgodzic.
@wypopeq2599 #!$%@? weź, lepsi jakościowo to są w Niemczech, Francji #!$%@? we Włoszech, a nie z kraju gdzie chodzą do srac do wychodka. Mioduski to fan ściągania gówna z balkanow i bliskiego Wschodu, jakby raz nikogo stamtąd się ściągnął to chyba by jebnal salto i zdechł.