Wpis z mikrobloga

Człowiek za glupi na studia i wykształcenie, zbyt durny na prace manualną i co taki ma zrobić. Już nawet nie chce pisać o życiu społecznym i panienkach (tzw szprychach jak to major mówi). I weź tu męcz się by całe życie pracować na jakiejs taśmie czy innym magazynie czy tam sortowni gdzie płacą jak za psi #!$%@? byleby tylko się utrzymać. Magika idzie #!$%@?. Czuję się oszukany, nie pchałem się na ten świat i muszę pchać tą #!$%@? bez sensu, celu i nadziei. Trzymajcie fason panowie.
#przegryw #zalesie
  • 14
  • Odpowiedz
@Dundes2136: dobra wypierdaj, nie mam komu sie pozalic w rzeczywistosci jak przecietny normik, gdybym to w sobie trzymal to by cos we mnie wybuchlo i piotra luszcza bym #!$%@? a tak to mi się lzej robi na umysle chociaz na chwile
  • Odpowiedz
@Ezev: nie trzeba mieć uprawnień, umiejętności No przydałoby się żebyś umiał spawać i jakieś zdolności manualne to ogarniesz, w łazience prowadziliśmy rury do prysznica i grzejnika
  • Odpowiedz
Człowiek za glupi na studia i wykształcenie


@Ezev: Paradoks głupoty jest taki, że gdy zdajesz sobie sprawę że jesteś za głupi na studia to prawdopodobnie nie jesteś za głupi na studia, bo mam znajomych którzy byli zbyt głupi aby zdawać sobie z tego sprawę i przez to te studia skończyli xD
  • Odpowiedz
@Khaine: powiem tak, byle studia idzie ukończyć ale co z tego jak one mi nic nie dadzą, i tak w niczym wyżej bym nie pracował z tymże miałbym papierek kogoś tam. Te które mogą mi coś dać są dla mnie zbyt ciężkie. Szkoda pieniędzy rodziców na zakwaterowanie debila w mieście.
  • Odpowiedz