Wpis z mikrobloga

Prezydent Kazachstanu poprosił o wsparcie ze strony Rosji, Białorusi, Uzbekistanu, Kirgistanu, Turkmenistanu, Azerbejdżanu w stłumieniu protestów.

Wg. internetów 45 brygada powietrznodesandowa z Kubinki w Rosji została postawiona w stan alarmu bojowego.

#rosja #aryoconcent #aryoconcent #kazachstan #kazachskazima
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alabama343: @delvian: Rosjanie niekoniecznie mogą coś wysyłać do Kazachów. Natomiast zwiększenie patroli granicznych i osłonięcie rosyjskiej granicy dodatkowymi siłami jest raczej pewne
  • Odpowiedz
@funkmess: Myślę, że chodzi o to żeby państwa ościenne szybciutko załatwiły sprawę. Nie wiem jak inni ale Rosjanie i Białoruś już się przygotowują
  • Odpowiedz
@Aryo: Ale to jest trochę jednak absurdalne. Kazachstan naprawdę nie ma własnych sił do spacyfikowania takich protestów? Przecież to nie bunt wojska czy policji tylko zwykli ludzie na ulicach.
  • Odpowiedz
Przecież to nie bunt wojska czy policji tylko zwykli ludzie na ulicach.


@JPRW: Widziałem gdzieś na twitterze info że część policji w niektórych miejscowościach przeszła na stronę protestujących. Ale niestety nie można tego potwierdzić.
  • Odpowiedz
@Aryo: ja już to widzę jak ich ruscy atakują xD nic takiego nie będzie
@szasznik: według mnie można tym że cała władza ucieka, gdyby miała wojsko i policje to by nie uciekała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz