Wpis z mikrobloga

Czołem, jaka jest teraz najkorzystniejsza oferta prepaid? Interesują mnie rozmowy, smsy, mmsy bez limitu i tak 10gb internetu. Znalazłem ofertę w a2mobile za 20zł/msc. Jest coś ciekawszego? Warto przenieść do nich numer? Z tego co widzę, są "związani" z plusem. Obecnie jestem w t-mobile i płacę 30zł/msc i mam wszystko to, co wymieniłem wyżej + video bez limitu z którego w zasadzie i tak nie korzystam.
#telefony #operatorzy #prepaid #a2mobile
  • 8
@reembbi: w orange na karte place 25 ziko/miesiac. Smsy i rozmowy są bez limitu, mmsy nie wiem szczerze mówiąc bo nie wysyłam. Internetu jest #!$%@?, teoretycznie jest 15gb, ale za doładowanie na czas dają bonusowe gigabajty, kolejne bonusy są za to ze konto jest aktywne i tak dalej, teraz mam jakoś 60 giga do wykorzystania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzychooo11: sieć ogólnie fajna, jakość rozmów normalna. Chociaż przyznam że w pierwszych miesiącach działalności jakość rozmów była fatalna. Ale sieć plusa jest przeciążona i internet chodzi niewiele szybciej niż lejek. Jeżdżę trochę po kraju i jest bieda. Mój drugi numer w Playu już lepiej działa.