Wpis z mikrobloga

czas nieokreślony, a stało się tak, że rodzice się #!$%@? w sądzie i złożyli wniosek o zamknięcie mnie


@0Fifi: i bardzo dobrze narkotykarzu zasrany! może to cię w końcu nauczy rozumu, aż ci w pięty pójdzie!
@vax666 +1, słyszałem od koleżanki, która była w jakimś ośrodku, że nie można było żuć gumy (zwykłej a nie nikotynowej), słuchać muzyki, nosić jakichś wyzywających koszulek, jak ktoś się nie słuchał to musiał #!$%@?ć 11 godzin dziennie
Ona też miała nakaz i #!$%@?ła z ośrodka
@0Fifi pewnie pójdzie wniosek do sądu o przymusowe doprowadzenie, tak jest w przypadku więzienia np W końcu wyrok to wyrok, ale do póki jest nieprawomocny to można się odwołać i wszystko zostanie wstrzymane
Jezeli nakaz leczenia w osrodku terapeutycznym. To musze stwierdzic ze mozesz miec #!$%@? i poki sie nie wyleczysz to z niego nie wyjdziesz. Nawet po 18 roku zycia poniewaz jestes osoba uzalezniona ktora pod mocą sądu trafiła tam z jakiegoś powodu cnie. Lecz jest takowe wyjscie- mozesz skminic ktory jest najlatwiejszy czyli najlżejszy. No w ktorym terapia zazwyczaj trwa 1 rok czy cos w tym stylu. Moze na hyperrealu masz takie informacje-niewiem.
Jezeli jestes niepelnoletni i rodzice ci zrobili sajgon to teraz #!$%@? zrobisz. Ale np po 18 mozesz sie w to bawic. Wiecej informacji trudno mi przyblizyc bo fakt faktem siedzialem od malolata i mi opiekunka prawna wybierala osrodek