Wpis z mikrobloga

Siłownia- najgłupsze miejsce.
Tyle śmieci do pozbierania na ulicach czy parkach by uprawiać plogging (czyli bieg ze zbieraniem śmieci- świetny sport ze Szwecji), tyle do pomocy w fundacjach charytatywnych pomagających ludziom czy zwierzętom, tyle do zrobienia na budowach, a niektórzy ludzie bezcelowo biegają i podnoszą ciężary wąchając piardy innych. Już lepiej by po parku czy lesie pobiegali czy robili ćwiczenia z ciężarkami w domu. Tak sobie myślę, czy jest możliwość by takie siłownie generowały prąd z tych wszystkich maszyn zamiast go tracić bezcelowo.

#silownia #sport #ciekawostki
źródło: comment_1641377754eQu3YJqmAVdDOJV9oe8xoD.jpg
  • 13
@nowyjesttu: z drugiej strony to po co biegać po parku czy lesie 'bezcelowo' skoro można biegać po takich wielkich kółkach jak dla chomika i generować prąd? w ogóle po co cokolwiek robić zamiast robić pro bono dla fundacji, na budowie, zbierać śmieci etc.

Po co umieszczać wpisy na wykopie jak można było zbierać śmieci w tym czasie..( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Inveth: A zastanawiasz się po co w ogóle ludzie chodzą na siłownię (nie licząc chorych psychicznie kulturystów pompujących mięśnie do poziomu mutanta)? Dlatego, że są w nienaturalny sposób odciągnieci od pracy fizycznej, do której człowiek jest naturalnie przystosowany, więc lepiej wykonywać taką pracę fizyczną wśród przyrody szczególnie (bo to jest najlepsze i najbardziej naturalne), chociażby zbierać śmieci, a nie łatać jej brak bezsensownymi siłowniami i tyle.
@nowyjesttu: dobry b8, ale pokaż mi proszę zbieracza śmieci z sześciopakiem, wyrzeźbioną talią czy zgrabną łydą od podnoszenia śmieci z ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnych rezultatów pracując nad własnym ciałem nie osiągniesz poprzez zbieranie śmieci, tylko bieganie czy też tylko machanie sztangą, właśnie po to m.in. chodzi się na siłownię, żeby dbać o sprawność tych partii ciała, które w codziennych warunkach ciężko jest ćwiczyć. Jestem amatorskim