Wpis z mikrobloga

@mieszkamzmamusia: ja mam w lokalnym dh, ale w jakimś orientalnym na pewno są. W globi też są jakieś inne papryczki z Hiszpanii. W biedrze też chyba widziałem, tam gdzie stoi cieciorka. To wez najwyzej z biedry papryczki i cieciorkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieszkamzmamusia: jak robisz kotlety? Czym przyprawiasz? I sos gotowy czy sam robisz? Chętnie sam coś takiego sobie bym zrobił, akurat będę miał długi weekend. A no i mięso mielone z łopatki?
@mieszkamzmamusia: ale ogolnie robota super, bezstresowa, nikt ci na ręce nie patrzy, jeździsz sobie w swoim tempie na elektrycznym rowerku, słuchasz sobie muzyczki czy co tam wolisz na słuchawkach a jeszcze napiwek moze wskoczyć.
@rexxaris: kupiłem mięso mielone w biedrze, chyba z łopatki. Dałem przyprawę do mięsa Knorr, sól pieprz i swoją mieszankę przypraw m.in. oregano tymianek chili cynamon itp. sos zrobiłem Sam. Jogurt naturalny, trochę majonezu, keczup, musztarda, pieprz, sól, koperek i pietruszka suszone, cukru nawet trochę
@Amir7: jakim elektrycznym? U nas nie ma w mieście elektryków, jeżdżę starym MTB.. zima to się trzeba porządnie ubrać, mieć tylko oczy odkryte, a nos i usta obowiązkówo zakryte kominem, czy buffem. Da się jeździć i nawet w śniegu przy -4. Co prawda raz się przeziębiłem, no ale nie wymieniam, bo tak jak piszesz nikt mi na ręce nie patrzy i w kołchozie pewnie byłoby gorzej.