Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: czy opłaca się to zależy. Teraz akurat jest Halo i Forza ale długo nic takiego coby mi podeszło nie było a miesiące abo lecą. Ale jak nie miałeś to za 4usd 3 miechy to jak za darmo i coś dla siebie znajdziesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: tu na mirko gdzieś było. Ale jak mam wykupiony dostęp, to grę dodaje do biblioteki i będę miał ją dopóki będę opłacać tak? Czy grę dają na okreslony czas i później dupa
@Fritzowski: nie dodajesz nic do biblioteki. MS dodaje i zabiera. Póki płacisz wchodzisz w appkę GP i klikasz instaluj. Po pobraniu gry są zaszyfrowane a klucz jest pobierany z serwera w momencie uruchomienia. Nie masz neta to bodajże 7 dni na 1 urządzeniu. Savey są też zaszyfrowane kluczem konta więc nie zrobisz backupu, nie wgrasz modów, no jak na konsoli normalnie.
@boguslaw-de-cubalibre: no to to jest potwierdzone info. Zwykle 1-2 tygodnie przed dodaniem MS wrzuca na social media takie właśnie grafiki. Wrzuca też takie drugie z grami które kasuje także jak coś się spodoba to lepiej nie czekać tylko grać.
@Fritzowski: Ja ostatnio kupiłem i jestem w "siódmym niebie". Kosztuje "grosze" i mam w opór gierek: fajnych, średnich i słabych. Zerknij sobie online jakie są dostępne gry, policz ile tytułów Cię interesuje i sprawdź ile by kosztowało kupić je osobno. Wtedy będziesz wiedział, czy się opłaca. Ja wcześniej grałem na PS4 pro, więc nie znałem większości gier z xbox, więc dla mnie to "same nowości". A teraz jeszcze Mass Effect się