Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AstroBoy: smucę się, bo córa i kobieta zostały w Polsce, a jeszcze nie jestem gotowy pod względem finansowym żeby je sprowadzić... No i mala jeszcze musi trochę zaliczyć różnych badań, ćwiczeń itp w NL bym tego nie w ogarnął.
@mrKoval: poznałem gościa co płyty gipsowe kręci i mnie szkoli narazie weekendowo. Myślę też mocno czy nie zrobić kursu spawacza i iść w tę stronę, ale zaś wiadomo, doświadczenie...
@wojciech_s:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: ogólnie jak śmigam Blabla to ludzie biorą 40-70 euro tak. Busy którymi zawsze jeżdżę biorą 80 euro, ale już nie było miejsca na mój termin, także znalazłem jakiś randomowy bus na dziś za bagatela 120 euro :/
Myślę też mocno czy nie zrobić kursu spawacza i iść w tę stronę, ale zaś wiadomo, doświadczenie...


@qqterens: Spawacz z przynajmniej rocznym doświadczeniem zarobi przynajmniej 500 euro tygodniowo + jednoosobowy pokój.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Spawacz z przynajmniej rocznym doświadczeniem zarobi przynajmniej 500 euro tygodniowo + jednoosobowy pokój.

@mrKoval: no to słabo, koszt wynajęcia pokoju to około 500-600€ więc miesięczna wypłata rzędu 2500€ na takim specjalistycznym stanowisku to bardzo mało, tyle można na wózku wyciągnąc jak dobrze trafisz.

@czikibr4miki_-12: nie miałem z Otto do czynienia nigdy, pracowałem tylko przez Covebo, a od dłuższego czasu mam bezpośrednia umowę w firmie, w której pracuje.
A masz już
@qqterens na chwilę obecną tylko rozmowa wstępna i kierunek Rotterdam/Geldermalsen najchętniej. Ale okaże się jak rekruter sie odezwie około 8 stycznia i jakie będą oferty.
I dobrze w tym Almere było przez Covebo? Magazyn AH czy coś innego? :D

Ogólnie tanie to miasto? Bo szczerze mówiąc szukałem fajnego miasta w Holandii, żeby w przyszłości coś wynająć i te ceny są tragiczne. :(i jeśli to nie tajemnica, to ile wyciągałeś w miesiąc przez