Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel: zgadza sie, aczkolwiek ja nie uwazam, zeby sztuka bylo wydrukowac tez cos na tanim xd. kwestia odpowiednich ustawien. ja aktualnie mam tak ustawiona drukarke, ze wkladam karte, klikam drukuj i #!$%@?, wydruk zawsze wychodzi ok. a tutaj jak czytam te problemy ludzi to nie wiem co oni robia z tymi drukarkami :D
  • Odpowiedz
i te przereklamowane devil design za cene z kosmosu xD


@tomszczyk:

to znaczy? 60 zeta za kilo abs+ to duzo?

colorfil


@tomszczyk:

ale to nie jest duzo taniej... do tego mocno ograniczony wybor materialow (PLA i ABS)

DD kupisz za ~60 zeta za kilo. PLA colorfilla za ~50 zeta za kilo.

Jak nie ma cisnienia na wyglac, to mozna i drukowac przejsciowkami za 40-50 zeta za kilo.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: ja kupuję PF filament na promocjach za ~30zł i nie narzekam. Enderek już kilkanaście kg przetopił i raz tylko dysza była zapchana. Z innego filamtu (colorfil bodajże)
  • Odpowiedz
polecam sklap 3lian


@KarolaG17: we Wroclawiu mają sklep stacjonarny, czasami kupuję jak potrzebuje na gwałt. Ostatnio jak kupowałem to typ co tam siedział szukał 15 minut filamentu który chciałem, dzwonił gdzieś się zapytać gdzie jest ten filament, nie miał pojęcia o filamentach żadnego a na koniec nie potrafił wystawić faktury...
  • Odpowiedz
Co do filamentu na codzień jadę na Prusamentach, Fiberlogy i Print-me.

Z Devil Design pożegnałem się po drugiej rolce jak miał takie zgrubienie na firmamencie, ze zablokował się w rurce PTFE
  • Odpowiedz