Wpis z mikrobloga

@MolestaEwnement: nie, nie trzymać tam, nie kupować tam, kupować tam gdzie wypłata jest za 2 zł czyli coinbase pro, bitpanda pro trochę wiecej, ramp.network na ten moment nic nie płaciłem za wypłacenie. Swanbitcoin ma wypłaty za darmo. FTX ma jedną wypłatę BTC dziennie za darmo.
I na swój portfel a raczej seed.
  • Odpowiedz
@CarlGustavJung: sprawdzałem, nie idzie instant, u mnie wywala błąd na samym końcu tx. Próbowałem tez instant z mojego banku z fr i tez wywala błąd.
Slow SEPA z revoluta € ładnie przeszła w 4 dni świąteczne. Trzeba dac potwierdzenie przelewu bo tam nie ma numeru referencyjnego którego można wpisać w tytuł przelewu i rachunek tez nie jest imienny tylko jeden wspólny. Najwidoczniej ręcznie robią wszystkie tx.
  • Odpowiedz
@KucykMocy: ja tam kupuje tylko dlatego że jest szybko bo przelew € idzie instant z revoluta (tez na bitpanda pro), można puścić normalny przelew 1-4 dni na FTX i prowizja jest chyba tylko 0,06% a za wysłanie btc nic nie liczą (raz dziennie można wysłać za darmo).
  • Odpowiedz
@KucykMocy: to nie jest dużo za szybkie zakupy, to dużo lepsze niż zakupy kartą. Ramp.network bierze 2,5% i zmniejsza jak za więcej tez jest szybko. Najważniejsze że kurs nie odbiega od tego z najlepszych giełd. A bez pośpiechu to FTX wypada dużo lepiej niż binance.
  • Odpowiedz