Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza Bogaci, pracowici i zaradni prywaciarze finansują szlachetne i oddolne ruchy opozycyjne.
Przydupasy PiS'u pokroju Bąkiewicza dostają kasę podatników os państwa.

Prawaki sami z siebie robią nieudaczników. xD
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Gdyby ktoś mnie porwał, i zapytał pod groźbą odcięcia ręki, co jest bardziej niezależne. Prywaciarz finansowany przez różne prywatne osoby czy Straż Narodowa finansowana z budżetu państwa, to od razu bym odpowiedział prywaciarz i jeszcze postawiłbym moją drugą rękę na ten zakład.
#!$%@? knury, mogły by się wziąc do pracy na wolnym rynku, a nie żreć i szkalować prywaciarzy za moje pieniądze.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza:
Nie siej propagandy na miarę PiSu. To że ktoś wpłaca prywatne pieniądze, na prywatne organizacje, wcale nie daje mu prawa do sponsorowania terroryzmu, tworzenia podziałów społecznych, rasizmu czy prania pieniędzy?
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Temat jest istotny bo w ten sposób można łatwo wpływać na dyskurs publiczny i politykę, ale najlepiej sprowadzić wszystko do poziomu tweetów Żukowskiej.

Ważne, że: hehe prawaki narzekają na Sorosa.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza:
nie chodzi mi o Sorosa, a generalnie o Twoją argumentację "jak ktoś wydaje prywatne pieniądze na prywatne organizacje, to mogą zostać one użyte w dowolny sposób (czyli również w nielegalny)".
  • Odpowiedz
Wykopki dalej żyją w swoim świecie i uważają, że wolny, nieskrępowany niczym rynek i prywaciarze bez żadnej kontroli ze strony państwa są rozwiązaniem na wszystkie bolączki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz