Wpis z mikrobloga

Maciej Stroiński z TAK CZY NIE zadeklarował, że nie będzie zapraszał więcej RN do studia. Brawo!

#lewactwo #neuropa

Przez kilka ostatnich miesięcy zapraszałem do TAK CZY NIE przedstawicieli RN, bo chciałem skonfrontować ich poglądy z innymi. W demokratycznym kraju, dobrym obyczajem jest wysłuchanie nawet najbardziej idiotycznych argumentów i zderzenie ich z przeciwnymi. Taka jest misja mediów. Ale wczoraj szefowie Ruchu Narodowego przekroczyli "cienką czerwoną linię". Zorganizowali nacjonalistyczną imprezę podczas której atakowali ludzi, mienie i drwili z prawa. A na koniec bezczelnie kłamali. To koniec. Nie ma miejsca dla kogoś takiego w programie, którego jestem współautorem. Nazistom i patologicznym kłamcom mówię NIE! A dziś wieczorem, o 21.30, będzie ciąg dalszy tego wątku i oświadczenia!
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirBlake: potępili? Raczej umyli ręce. Ja żadnego potępienia nie widzę. Przeciwnie są bardzo butni - Bosak sądzi, że podpalona budka to efekt prorosyjskiej polityki, a Winnicki spaloną tęczę jak najbardziej aprobuje.
  • Odpowiedz
@fredo: heh, dobre są takie przykłady ciężkie do obalenia :P tak samo można też podać innych świętych, są tacy ludzie, jednak nigdy nie słyszałem by ktoś ich nazywał radykałami, jesteś pierwszy :) radykał to raczej pejoratywne określenie, może dlatego.
  • Odpowiedz
@fredo: Mądry cytat, aż musiałem sobie wygooglować skąd to:) Jednak mimo wszystko staram się unikać posiadania jakich bardzo radykalnych przekonań, z tego względu, że mało na świecie rzeczy jest czarnych albo białych, większość zawiera się w odcieniach szarości. Tak czy siak pięknie jest znaleźć coś do czego jest się w pełni przekonanym i walczyć o to.Chciałbym w sumie umieć tak, bo to jest świetne mieć w życiu taką misję i
  • Odpowiedz
@fredo:

Podkreślamy, że każdy kto dopuszczał się wokół Marszu agresji w jakiejkolwiek formie działał sprzecznie z poleceniami i komunikatami organizatorów i wbrew interwencjom przeciwdziałającej temu Straży Marszu. Postrzegamy to jako działanie na szkodę Marszu Niepodległości, nie sprzyjające szerokiej promocji idei narodowej.


http://marszniepodleglosci.pl/oswiadczenie-stowarzyszenia-marsz-niepodleglosci-o-marszu-niepodleglosci-2013/
  • Odpowiedz
@fredo: To dopiero ciekawe :) może przeczytam, nie sądziłem, ze coś takiego może powstać :) chociaż z drugiej strony, biblia zawiera w sobie jakieś elementy marksizmu, „Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego” (Mt 19,24; por. Łk 18,25), egalitaryzm i tym podobne, tak czy siak ciekawe, może przeczytam :)
  • Odpowiedz
@fredo: W zasadzie oglądałem TAK czy NIE, żeby pośmiać się z lewaków. Mam nadzieje, że nie zrezygnują z zapraszania do programów innych prawicowców #krul
  • Odpowiedz