Wpis z mikrobloga

Maciej Stroiński z TAK CZY NIE zadeklarował, że nie będzie zapraszał więcej RN do studia. Brawo!

#lewactwo #neuropa

Przez kilka ostatnich miesięcy zapraszałem do TAK CZY NIE przedstawicieli RN, bo chciałem skonfrontować ich poglądy z innymi. W demokratycznym kraju, dobrym obyczajem jest wysłuchanie nawet najbardziej idiotycznych argumentów i zderzenie ich z przeciwnymi. Taka jest misja mediów. Ale wczoraj szefowie Ruchu Narodowego przekroczyli "cienką czerwoną linię". Zorganizowali nacjonalistyczną imprezę podczas której atakowali ludzi, mienie i drwili z prawa. A na koniec bezczelnie kłamali. To koniec. Nie ma miejsca dla kogoś takiego w programie, którego jestem współautorem. Nazistom i patologicznym kłamcom mówię NIE! A dziś wieczorem, o 21.30, będzie ciąg dalszy tego wątku i oświadczenia!
  • 53
  • Odpowiedz
@fir3fly: Po co? Śmieszy mnie bełkot komunistycznego folkloru politycznego, który cieszy się jak mały szczeniaczek, że jakimś tam narodowcom odbiera się możliwość debaty po żałośnie stronniczych programach z kilku ostatnich dni. Co zresztą nietrudno zobaczyć :)
  • Odpowiedz
@Mordechaj_Anielewicz: Przestań płakać. Weź głęboki oddech i przeczytaj raz jeszcze :) Nie oglądałem żadnych relacji z TV TRAW, czy Republika na temat tego marszu. Oglądałem tylko TAK CZY NIE i uważam, że był to najwyższy poziom żenady dla najniższej umysłowej kasty tego społeczeństwa. Nie przepadam za nacjonalizmem jako takim, ale tutaj za oranie Bosak ma wielkiego plusa. Ktoś się jak widać przestraszył, że ta stronniczość tak bardzo razi i zmniejszy
  • Odpowiedz