Wpis z mikrobloga

@Wookash071: Jak popularny? A dalej najpopularniejszy i nie zwalnia tempa, wręcz cały czas zwiększa dominacja bo teraz to każdy może nagrywać ten content ale za to jakościowo bardzo podupadł i nie mówię tutaj o jakości filmów samych w sobie! ;)
  • Odpowiedz
@Wookash071: Dominację pod względem ilości, zdecydowanie gry to najpopularniejszy content na świecie z podziałem na dominujące kategorie typu jak sam wspomniałeś minecraft. A pod względem jakości, jest gorzej.
  • Odpowiedz
@Wookash071: Nie no wiesz, kiedyś to była inna bajka, kiedyś nie było takiej gamy gier do wyboru, kiedyś nie było konkurencji zbyt dużej, kiedyś nie było sprzętu zbyt dobrego ale wtedy było to coś niesamowitego! :D Teraz większość a zwłaszcza Ci duzi nagrywają to co jest popularne, co się kliknie. Typowe serie letsplayowe odchodzą do lamusa bo ich popularność bądź nie zależy praktycznie tylko od tego jak algorytm będzie je
  • Odpowiedz
@RenneGat1: Czy ja wiem. Wtedy akurat scena była dość uboga więc było dużo gier do pokazania. Jeszcze nie widziałem dobrego letsplaya z pierwszego Deus Exa poza jakimś typem z 6/7 lat temu. Wtedy może i zasięgi były mniejsze, ale za to community jakieś zwarte. Było sie częścią widzów a nie liczbą w wyświetleniach.
MegaZajka, Witchaven czy Czlowiekzwyzyn. To były dobre czasy
  • Odpowiedz
@Wookash071: Ile tytułów wyszło od 2010 do 2022? :D No tego się zliczyć nie da, możliwości do nagrywania przez te ponad 10 lat wzrosły ogromnie, tak samo liczba nagrywających też od tego czasu się o wiele bardziej powiększyła. Wiesz póki kanał jest mały to jest się częścią bardzo zgranej społeczności, jak już kanał staje się duży i sławny to czy chcesz czy nie, jesteś po prostu jednym z wielu oglądających,
  • Odpowiedz
@RenneGat1: Nie ma znaczenia ile wyszlo gier między 2010 a 2022 skoro rynek zalały indyki i masa reedycji xd samego Skyrima chyba wydali ze 3/4 razy juz xd
Ile tych letsplayów jest z tak pokaźnej sumy gier? Skoro większość to materiały z nowych dużych premier jak Far Cry czy reedycji gier sprzed 10 lat. A reszta to materiały z indyków i to zazwyczaj tych większych jak Fez na przykład.
A
  • Odpowiedz