Wpis z mikrobloga

Powiem wam #niebieskipaski i #rozowepaski , że czuje, że popełniam jeden z największych błędów w życiu.
Gadam z jedną dziewczyna od ponad miesiąca dzwoni do mnie codziennie, wypytuje co robię gdzie od idę.
Zaprosiłem ją sylwestra do Warszawy, pojechaliśmy tam pociągiem, to były najlepsze dwa dni w minionym roku. Mam czasami wrażenie, że jej bardziej zależy na naszej relacji niż mi.
Dzisiaj z nią rozmawiam i nagle słyszę od niej, żebym się do niej nie przywiązywał, bo ona nie chce mnie skrzywdzić.... Bo bardzo długiej rozmowy, stwierdziła, że ona myślała już od kilku dni, że chciała by ze mną być, ROZUMIECIE ? Laska od kilku dni myśli o tym, żeby ze mną być i mówi mi, żebym za bardzo się do niej nie przywiązywał, bo ona nie chce mnie skrzywdzić.
Dalsza rozmowa doprowadziła to takiego momentu, że naprawdę uwierzyłem, że jej naprawdę zależy na naszej relacji, ale się czegoś boi albo nie rozumie idk.

Pod koniec spytała się mnie co dalej i co wynika z tej rozmowy.
Powiedziałem, że dalej będę rozwijał ta znajomość i to będzie dla mnie tylko ostrzeżeniem ta rozmowa.

Mam wrażenie, że popełniam błąd idą w to dalej i, że zniszczy mi ta dziewczyna głowę.
  • 7