Wpis z mikrobloga

Dziś na autostradzie w korku #!$%@?ł mi gość w tył auta (). U mnie lekka wgniota, ale farba zaraz będzie schodzić, u niego #!$%@? ramka i lekko wywalony zderzak. Brak węzłów i MOPów w okolicy, staliśmy na awaryjnym, a przede mną jeszcze 8h drogi, wiec porobiłem foty czego się dało, wymieniliśmy się telefonami (paręnaście minut temu napisał sms, żebym się odezwał jak dojadę) i rozjechaliśmy. Co mam w tej sytuacji zrobić, jak to załatwić? W Polsce będę dopiero za miesiąc, a auto zarejestrowane na mojego tatę.
Być może coś sknociłem, ale korek, stres, bo pierwszy raz taka sytuacja a do tego auto pożyczone... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oc #ubezpieczenie #motoryzacja #samochody #kiciochpyta

PS. Zdjęcie pewnie obrócone, bo wrzucam ze strony na telefonie, a wykop jest jaki jest xddd
antarhei - Dziś na autostradzie w korku #!$%@?ł mi gość w tył auta (-‸ლ). U mnie lekk...

źródło: comment_1641135300q4TTbFXRwFBLhap8K92ZOk.jpg

Pobierz
  • 7
@KrwawyPacyfista: przejeżdżałem przez Austrię, a wiadomo że tam wszystko odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tepiciel_absurdow: @tepiciel_absurdow: ok, czyli dostanę na mail wypisane przez niego oświadczenie z jego podpisem i mam je wydrukować, a następnie sam wypisać i do ubezpieczalni czy wypisać osobne i podpiąć obydwa pod mail?
To, że właścicielem auta jest ktoś inny ma tutaj znaczenie i będzie on potrzebny czy sam jako syn
@antarhei Pisemne potrzebujesz jego oświadczenie, nie musisz drukować. Wszystko się wrzuca w formularz online.

Powinien to załatwić ubezpieczony (ale podpowiem że nikt tego nie sprawdza), podasz dane Ojca i będzie ok. Jedyne co to może będą chcieli auto obejrzeć i trzeba dać do warsztatu do wyceny.
@tepiciel_absurdow: dzięki, wszystko dziś ogarnąłem i wysłałem przez formularz. Martwię się tylko o to, że trzeba będzie jechać do warsztatu do Polski.
Jak myślisz, kiedy będzie jakakolwiek odpowiedź od nich odnośnie zgłoszenia? Ile to może trwać?