Wpis z mikrobloga

@szczuro187: Nie, pancerze do kupienia to jest opcja dla tych, co wylecieli ze swojej gildii przed 5 rozdziałem
Rycerska z tego co wiem jest od 5 rozdziału, a wtedy idzie zdobyć najlepsze pancerze gildyjne, pancerz Wilczych Synów czy Pancerz Nordmarczyka które są dużo lepsze
@szczuro187 rycerską można kupić w IV rozdziale i na tym etapie jest wyraźnie lepsza od pozostałych, resztę (oprócz pancerza nordmarczyka za tysiaka i trochę składników) dostajemy za darmo w piątym rozdziale

No i większość pozostałych zbroi ma pasy, które znacząco poprawiają obronę, rycerską chyba nic takiego nie ma
@marv0oo: o, to brzmi ciekawie, właśnie się zastanawiałem, co by się stało, gdybym odmówił Lorenzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) następne przejście Kronik będzie skupione na odnalezieniu brata, już się nie mogę doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
więc opłaca się ją kupować za tyle złota czy są podobne lub lepsze pancerze?


@szczuro187:

rycerską można kupić w IV rozdziale i na tym etapie jest wyraźnie lepsza od pozostałych


@genocidegeneral: Dokladnie, na moment jej kupienia jest mocna, porownywalna/nie wiele gorsza od pancerzy w 5 rozdziale czyli za awans we frakcji, gwardzisty krolewskliego albo kregu wody