Wpis z mikrobloga

filmik o g44 i g18 nagrany w kontrolowanych warunkach na strzelnicy oficjalnego dystrybutora glocka. jutub twierdzi ze to a) nie strzelnica b) samopaly c) drukowanie broni d) strzelanie z wiatrowkek do ludzi.

debil "weryfikator" z lokalnego januszexu robiacego outsorcing dla youtube przyklepie ta decyzje bo podczas szkolenia (trwajacego dwa dni) wspomniano mu o broni tylko przy rozdziale dotyczacym przemocy i terroryzmu xd

#bron #polskiyoutube #brzydkiburak
BrzydkiBurak - filmik o g44 i g18 nagrany w kontrolowanych warunkach na strzelnicy of...

źródło: comment_1641043136ejabdUaL64FFXsmrCKRZSM.jpg

Pobierz
  • 12
@BrzydkiBurak: zależy też, jakie masz znajomości i kontakty z "googlem" poza oficjalnymi kanałami ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest wiele rzeczy które da się zrobić, a o których przeciętny youtuber nie ma pojęcia. Gdybyś chciał się kiedyś zorientować w temacie to na pewno mogę polecić videobrothers.tv
@Dolan: zgadza sie. przed covidem dwoch inzynierow google regularnie odwiedzalo moje pikniki i staralem sie byc na biezaco w burdelu ich kilku uslug. niestety przepasc pomiedzy tymi z technicznego zaplecza a babami z obslugi jutuba jest trudna do opisania kulturalnymi slowami - na mysl przychodza mi "szkolenia dla partnerow" na ktorych nie potrafily wspoldzielic ekranu wiec ustawialy kamerke jednego laptopa na ekran drugiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@moby22: masz na mysli material w ktorym udowodnilem ze blisko 100% osob zainteresowanych oprotestowaniem acta nie potrafilo wymienic ani jednego szczegolu tego dokumentu? i ze druzgocaca wiekszosc powtarzala zmyslone "cytaty" i mity ktorych w tym dokumencie nie bylo? faktycznie pokaralo mnie ze zyje w takim oglupionym spoleczenstwie. film mial kontynuacje w ktorej byla zawarta informacja o tym kiedy i dlaczego materialy zostana ukryte.
@BrzydkiBurak: Owszem. Mam na myśli ten konkretny materiał, który niestety był jednym z tych (nielicznych na szczęście) filmów na polskim YT, robiących szkodliwą robotę dla całego ruchu "Nie dla ACTA" i prowadzonej w owym czasie akcji protestacyjnej – gasił emocje protestujących w słusznej sprawie.

To, czy cokolwiek w tym materiale udowodniłeś, to w tym momencie jest wyłącznie Twoja opinia, a nie fakt. Niestety nie możemy z nią teraz polemizować, ponieważ ów
To, czy cokolwiek w tym materiale udowodniłeś, to w tym momencie jest wyłącznie Twoja opinia, a nie fakt. Niestety nie możemy z nią teraz polemizować, ponieważ ów materiał zniknął z Internetu i domniemam, że za Twoją sprawą.


@moby22: jasne. nagranie rozmow z ~setka respondentow ktorzy publicznie zglosili sie jako osoby zainteresowane protestami to nie wystarczajacy dowod na to ... co sami bez ciec powiedzieli w filmiku. wlasnie takie osoby (ty tez)