Wpis z mikrobloga

@bslawek: @matiit: Właśnie robię jedne słuchawki ale na złość drugie też szlag trafił.

@syn_szklarza: Sony MDR-EX50 kupione okazyjnie za 60 zł, wytrzymały dwa lata i jedno pranie ale teraz cholera wiec co z tym kablem.

@Sergeant_Matt_Baker: Jedyna oferta na jaką trafiłem kosztowała 80zł, chociaż fakt, przewód, wtyk i wykonanie wyglądało na porządnie.
@a231: Jak dla mnie dwa wyjscia sa, albo zrobic to samemu albo kupic nowe sluchawki. Szkoda wydawac ~30zl z kosztem kabla bo watpie ze taniej znajdziesz by je naprawiac. Jak nie chcesz duzo wydac to za 80zl kupic Brainwavz Alpha. Tych Sony nie znam ale watpie by byly lepsze.
@a231: a gdzie się zepsuły? przy wtyczce, czy przy słuchawkach? Jak to pierwsze, to sam sobie naprawisz w trymiga. Jak to drugie, to chyba już nie ma ratunku, bo przypuszczam że nie da się ich bezinwazyjnie otworzyć.
@syn_szklarza: To jest dobre pytanie, bo merdałem całym przewodem i nie jestem w stanie ustalić gdzie poszedł. Jedna słuchawka gra, a druga nie.

@Sergeant_Matt_Baker: Fajna opcja ale ja naprawdę lubię te słuchawki :) Jak nie uda się naprawić to wymienię na nowe.