Wpis z mikrobloga

  • 2
@jarezz: nigdy nie pojme idei gazowania duzych silnikow. albo kogos stac na jazde takim autem i tankuje benzyne, albo go nie stac i jezdzi puntem 1.2, no #!$%@?
  • Odpowiedz
@mojwa: no widzisz ja też ich nie pojmuje... ale @damians696 twierdzi, że dzięki LPG stać go na 2,5 litrową 6-cio cylindrową benzynkę, a do tego 100km kosztuje go 27PLNów, a ja nie zrozumiem go nigdy bo nie umiem czytać i jestem zaślepiony wiarą w TDI, Niestety nie podał marki i modelu swojego auta....
  • Odpowiedz
  • 1
@jarezz: jezeli tyle faktycznie mu pali (w co szczerze watpie) to musi uprawiac taki ecodriving, ze rownie dobrze.moglby miec 1.2. ale polansic sie warto!

  • Odpowiedz
@mojwa: tylko, ze on na dodatek nie umie ruszać tak wolno jak inni, startuje więc dynamiczniej od reszty i szybko osiąga prędkość, którą utrzymuje i wbrew wszystkim zasadom to jego recepta na sukces...

Ja tam wolę takie auto mieć, na jakie mnie stać

  • Odpowiedz
@mojwa: a tak BTW to taki mega eco - driving i oszczędności jakie ze sobą przynosi to kończy się najszybciej remontem silnika, który przewyższy eco - oszczędności
  • Odpowiedz
nigdy nie pojme idei gazowania duzych silnikow. albo kogos stac na jazde takim autem i tankuje benzyne, albo go nie stac i jezdzi puntem 1.2, no #!$%@?


@mojwa: a moze ktos ma w dupie takie lewacke gadanie i zamiast tankowac za 200zl woli to zrobic za 100?

  • Odpowiedz
@nekti: witamy na wykopie, w dyskusji o gazowaniu wyzwij kogoś od lewaków...

niech każdy tankuje sobie co chce, a ja mogę mieć swoje zdanie na ten temat.


@jarezz: + gazowanie auta wcale nie jest takie dobre dla silnika.

ale co my tam wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nekti: tak jestem tak lewacki w swoim postępowaniu, że kupuje sobie auto, które jest *benzyno) paliwożerne, a że nie stać mnie na tankowanie go paliwem, do jakiego fabrycznie jest zaprojektowane, wykładam dodatkowe pieniądze na przeróbki i nie korzystam z możliwości silnika jakie dał mu producent lansuje się nim jeżdżąc wolniej od 1.2 punto, bo szybsza jazda oznacza odmawianie sobie czegoś innego, bo w portfelu krucho...

  • Odpowiedz
@mojwa: z tym gazowaniem akurat to zależy od eksploatacji... ja dwa auta miałem w LPG i silnik był cacy... co innego eksploatacja instalacji w czasie silnych mrozów....koszmar i katorga

  • Odpowiedz
@jarezz: no, to wiadomo, jeżeli ktoś dba o auto to będzie ono wdzięczne jeździć.

pytanie tylko ilu z tych, którzy w ramach "oszczędności" gazują wielkie silniki chce dbać o auto, co przecież wiąże się z kosztami? sama znam takich co dbają tyle żeby się odepchnąć, byle taniej... i wyniki są jakie są.
  • Odpowiedz
@nekti: tak, to wieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ostatnio z lubym oglądamy stare audi a8 i krew zalewa jak widzę zajebiste auto, silnik 4.2... benzyna+LPG (°°
  • Odpowiedz
Pudziana stać na to, a np ja kupując Hummera i gazując go byłbym idiotą i pośmiewiskiem!

Tak wielkie silniki dla bogatych, bo biedny nie ma nawet na samochód!

I tak! Powiem głośno, że starymi autami, jeżdżą gorzej sytuowani ludzie, ale na takie ich stać i #!$%@? komuś do tego! Nie oznacza jednak, że głupsi od bogatych i wybierają to na co ich stać!
  • Odpowiedz
@jarezz: to fakt, ale niestety, to nie auta pod śluby często... tylko po prostu efekt "fajnie mieć wielki silnik, niefajnie lać do niego benzynę"
  • Odpowiedz
@mojwa: mi jeździło się zajebiście do czasu, aż (nawet nie ze swoich) z kieszonkowego od starych na paliwo jak sam jechałem wydawać... Słyszysz @nekti ?! Tatus i mamusia zawsze (prędzej czy później) odetną cie od źródełka... ciekawe co za auto wtedy zagazujesz ? :P
  • Odpowiedz
ostatnio z lubym oglądamy stare audi a8 i krew zalewa jak widzę zajebiste auto, silnik 4.2... benzyna+LPG (°°


@mojwa: a jaka jest różnica pomiędzy jeździe w LPG? Ukryłby przełącznik w popielniczce, wlew w baku i Ty jadąc nim nawet byś się nie zorientował, że jedziesz na "paliwie do kuchenek". Przepłacanie dwukrotnie więcej za paliwo tylko po to, żeby pokazać sąsiadom, że
  • Odpowiedz
Co powiesz o pudzianie, ktory ma Hummera na LPG?


@nekti: ma kasę, wozi się i w dupie ma cebulaków to krzyczą "hurrr durrr LPG do silnika z turbo wrzuca". Stać go, żeby zalać i paliwa za 100 tysięcy, jednak różnica jest taka, że na LPG przejedzie prawie dwa razy dalej. Kult Pb, LOL. Argument niczym nie kupuję książek tylko je wypożyczam, bo uwielbiam zapach starej książki :>
  • Odpowiedz
@Godlike_Atheist: czyli twierdzisz, że nie ma różnicy w jeździe? że nie zmniejsza mocy silnika? nie przyspiesza eksploatacji silnika? to wszystko kłamstwa i urojenia kurskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz