Wpis z mikrobloga

Jestem na Sylwestrze u kumpla gdzie jest pełno oskarkow i Julek i chce mi się płakać nad tym jak spierolony jestem, jedyne co to się n-------m i stoję sam i chce mi się płakać #przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konopiapolska: zasadniczo najbliżej mi do aspergerowca, jeśli idzie o siłę kontaktów z ludźmi :D

co nie znaczy, że introwertyzmu nie można przełamać czy kontrolować. Kwestia odpowiedniego doładowania bateryjek oraz regularnych treningów.

Główna różnica pomiędzy mną w płaczkami tutaj to wiek. Ale doskonale znam to uczucie, że nigdzie nie pasujesz. Ono siedzi wyłącznie w głowie, w żadnym innym miejscu.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: Sorry, ale to co piszesz jasno pokazujesz, że nie rozumiesz problemu OPa, nie byłaś nigdy takim człowiekiem jak on, a tylko na siłę próbujesz podciągnąć jego sytuację pod swoją właśną zakładając niewiadomo czemu, że zapewne ma tak jak ty i tego samego potrzebuje. Przerzucasz jakieś swoje wyobrażenia na osoby komentujące w tym wątku i samega autora i na tej podstawie formułujesz jakieś złote myśli dla niego
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: właź pod stół i przykryj się kołderką, pomogło?

Problem w tym, że świat jest poza tą kołderką i poza tym stołem. Więc utwierdzając siebie i opa w poczuciu, że wychodzenie ze strefy komfortu prowadzi do upokorzenia i jest błędem, przynosicie mu chwilową ulgę i długoterminową szkodę. Sobie zapewne też. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz