Wpis z mikrobloga

@Drezv: Też miałem psa, też dostał taki środek wyglądało to tak, że widać było po nim że się boi ale był otępiały i nie mógł się ruszać, pare minut po północy, serducho nie wytrzymało. Nie polecam takich przygód, polecam za to nie wypowiadać się na tematy o których nie masz za bardzo pojęcia (,)
@bArrek co się zesrałem? Mój pies da radę, a potem setki martwych ptaków #!$%@? o budynki. A potem płacz w lato "#!$%@? komary, zróbcie coś z tym".

Mentalności Polaka ziemniaka.
@innv: poważnie? Tak latwo cie z równowagi wyprowadzić? Biedny ty musisz być w normalnym zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a odnośnie psa, to sam mu serwujesz stres. Wystarczyłoby ogarnąć temat i gdzieś wyjechać z nim na zadupie. Lepiej jednak jak typowy normik, nic nie robić tylko narzekać na portalu ze śmiesznymi obrazkami
Z klatki do mieszkania, wielki skok spoleczny dla psa


@turfa8: a jakie znaczenie dla psa ma mieszkanie czy dom w kontekście "skoku społecznego"? Ze niby psy z dostępem do ogrodu sa szczęśliwsze z automatu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ejenes o jakiś ty rozważny nagle. Wcześniej porównuje psy, ze schroniska do śmietnika a teraz Pan rozważny i ułożony. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja mu nie serwuje drogi misiu stresu, bo ja mu pod oknem nie puszczam petard. Nic nie da wyjazd za miasto, jak pies boi się wyjść z domu.