Wpis z mikrobloga

Na zakończenie roku jeszcze jedną grę do tych ogranych udało mi się dołożyć. Dziękuję za info żeby to ograć w eaplay za 15zł, była to bardzo dobra decyzja, bo gra jest z tych na jeden raz.

No dobra ale jak mi się w to grało? a no grało się zajebiście, jest to kolejna gra po TLoU której z czystym sumieniem wystawiam dychę.

Bardzo zasłużone GOTY dla tej gry. Naprawdę masa frajdy, ciągle zmieniające się mechaniki, lokacje, a do tego super fajne walki z bossami i minigry. Tu nie ma nudy.

Oceny które wydaję każdej grze są miarą mojego funu gdy w nią grałem, czym więcej było momentów, że mnie gra nudziła albo czymś irytowała np. dialogami albo durną fabułą tym niższa ocena. Tutaj od początku była jazda na maksa z bananem na ryju.

Grę ogrywałem z córką i były może ze dwa momenty że musiałem przejąć pada żeby gdzieś doskoczyć czy wskoczyć, więc poziom taki że nawet różowa która pierwszy raz pada w ręku trzyma to jakoś da radę.

Jeśli macie z kim zagrać, a jeszcze nie graliście to się nawet nie zastanawiajcie.


Lista gier ogranych w tym roku:
The Last of Us: Remastered - 10
It Takes Two - 10
Uncharted 4 - 9+
Control - 9+
Mafia DE - 9
GoW - 9
Astro - 9
Sleeping Dogs - 8+
Lego City: Tajny Agent - 8+
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - 8
Bards Tale IV - 8
Uncharted 2 i 3 - 8
Shadow of the Tomb Raider - 8
Ratchet i Clank - 7
Detroit: Become Human - 7
Tomb Raider - 7
A Plague Tale: Innocence - 7
InFamous SS - 6
Uncharted 1 - 5+
Hellblade: Senua's sacrifice - 5+
Rise of the Tomb Raider - 4

#ps5
Pobierz Z.....r - Na zakończenie roku jeszcze jedną grę do tych ogranych udało mi się dołożyć...
źródło: comment_1640980041o1zUHRD3SpYA2FNesCye2Z.jpg
  • 2
@m4ni3k1337: akurat RotTR jest o tyle ciekawy, że ma bardzo skrajne opinie, albo ludzie uważają, że jest najlepszy z całej trylogii, albo jak ja uważają, że najgorszy.

Ja się strasznie męczyłem, w ogóle odpuściłem zadania poboczne byle jak najszybciej skończyć fabułę, a do grania musiałem się zmuszać i dlatego taka ocena.

Ale jak najbardziej rozumiem, że komuś się mógł podobać, tak samo rozumiem, że ktoś nie trawi Uncharted. Po prostu gusta,