Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam jak ludzie po przeczytaniu książki są w stanie rzucać cytatami jak z rękawa. W tym roku przeczytałem co najmniej 11 książek i prawie nic z tego nie pamiętam a zacytować coś to już w ogóle dramat. Jak się zdarzy, że przeczytam książkę fabularną to teraz nie pamiętam nawet imienia głównego bohatera. Mój mózg w przegrywie podlega procesowi degradacji całkowitej. (,)
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1640973651pwLsnji4Y7jMM40odJSmYg.jpg
  • 17
@DoktorNauk: przez przypadek kupiłem w tym roku dwa razy te same dwie książki (ebook). Spojrzałem o dwie nowe książki autora który mi pasował to kupuje. Tylko zrobiłem to w maju i grudniu. Po dwóch zdaniach wiedziałem że już to czytałem
@DoktorNauk: Ja czytając normalnie zapamiętuję fabułę, a gdyby mnie ktoś zapytał, co przeczytałem w tym roku, powiedziałbym minimalnie95% przeczytanych książek- wiadomo, coś może umknąć. Ale poza może dwoma czy trzema cytatami dla mnie ważnymi, nie jestem w stanie przywołać dłuższej myśli autora słowo w słowo.Cytaty nie są istotne, ważne, żebyś rozumiał, o czym książka była i co może wnieść do twojego życia.