Wpis z mikrobloga

Wykop! przegrywowi na Tajwanie trafiło się jak ślepej kurze ziarno na sylwestra.

Jako, że nie miałem planów na sylwestra czyli w pokoju siedzieć i grać w pokemony ale byłem rano w restauracji zjeść śniadanie i poznałem kelnerkę (Azjatka) która wczoraj zaprosiła mnie na jakaś imprezę sylwestrowa i powiedziała, że ona tam czasami gra jako DJ.

Jako że jestem stalkerem, od razu zobaczyłem co to za klub. I jest to klub typu RAVE techno. Gdzie zaklejają kamerki w telefonach aby nie robić zdjęć. Nie wiem co to znaczy może mi ktoś pomóc?

jako że mój sylwester zaczyna się 7 godzin wcześniej niż wasz to będę kończył mój a wy dopiero będziecie zaczynać walić wódę.

chętnych plusujących ZAWOŁAM rano po imprezie jak było. czy przegryw może chodzić na RAVE imprezy i czy mam 2 nerki nadal.

PrzegrywNaTajwanie - Wykop! przegrywowi na Tajwanie trafiło się jak ślepej kurze ziar...

źródło: comment_1640937689d8PBbaq2nHeMHKRMPtgqrd.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: pamiętaj bierz pół piglaka, nigdy całego na raz. Jak dobrze wjedzie to wtedy dorzucasz kolejne pół. Bez piglaka to nawet nie masz co iść na rave party, bo nie będziesz się dobrze bawił na samym alko. To zupełnie inny klimat imprezy. Ale z tym zaklejaniem telefonu to jakieś jaja są, o tym nie słyszałem nigdy xD Obracaj tą Azjatkę i zdaj raport. Miłego imprezowania!
  • Odpowiedz
  • 5
@PrzegrywNaTajwanie spotkałem się już z zaklejaniem kamerek w Polsce, do domu wróciłem z wszystkimi nerkami ¯_(ツ)_/¯ Jak boisz się brać to moim zdaniem nie ma co ryzykować, sama muzyka wprowadzi Cię w dobry klimat, baw się dobrze miras i wołaj po wszystkim ( )
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie na imprezach rave to ci powiem ze pani że zdjęcia to i tak ma dużo ciała zasłonięte. Dużo dziewczyn lata w bikini/bieliźnie z jakimiś dodatkami w stylu prześwitująca mini czy koszulka jak pani e zdjęcia tylko bez takiej białej na wierzhu. Cyrki podskakują więc zaklejają aparaty bo tam ludzie idą się bawić a niepotem szukać się w internetach.
  • Odpowiedz