Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Monsterekll warunek: twój odbyt musi wytrzymać "wszystko", jako rozgrzewkę proponuję wkładanie pół litrowej puszki po piwie, jak ci się uda to wkręcę cię w towarzystwo
  • Odpowiedz
patrząc na to zdjęcie, potrafię doskonale wyobrazić sobie zapach panujący w tym pokoju - lata spędzone w akademiku utrwaliły go w mojej pamięci...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kwass85 różnie bywa, w tym momencie #!$%@? tutaj fest, szczególnie, że wczoraj w emocjach ze szczęścia #!$%@?łem całą puszkę piwa o ścianę i to piwo było wszędzie
  • Odpowiedz
@Nwojtek: zredukuj liczbę browarów o połowę, zrezygnuj z drwali i zaoszczędź kasę na psychoterapeutę (najlepiej, żeby był dodatkowo psychiatrą jakby trzeba było przypisać Ci leki). Alko to gówno, po którym #!$%@? się głupie rzeczy tak jak np. te dziury w ścianie. Zabierz się za siebie, poszukaj pomocy. Życie masz tylko jedno i tylko Ty masz wpływ na to jak będzie wyglądać. Z fartem mordeczko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Pacmandierro na szczęście twoje normickie porady na mnie nie działają, bo to o czym piszesz to ja wiem i celowo tak robię, jeszcze dodatkowo spożywam około 40 do 70 g amfetaminy miesięcznie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@mivus no wiadomo, typowe #!$%@?, że jak ktoś ma jakiś grosz to już musi być super szczęśliwy, a to że jestem 168 cm karłem ze #!$%@? charakterem który w wieku lat 35 kobiety nawet za rękę nie trzymał i po za wykopem nie ma do kogo mordy otworzyć to już mało ważne
  • Odpowiedz