Wpis z mikrobloga

Nudne te skorupki strasznie. Kiedys to kurla bylo kwii
Rok temu bylo fajniej bo trzeba bylo główie z paczek dostawac ozdoby a jak sie czegoś nie trafiło to mozna było sobie zrobić z nieużywanych ozdób.
A teraz to kurła jakieś wysyłanie paczek, kto to widział
@szymon362: Co roku kupuję mniej-więcej tyle samo lootboxów - we wszystkich poprzednich edycjach dostawałem z nich dość ozdób i skorupek by natychmiastowo wskoczyć na co najmniej ósmy poziom atmosfery, w tym roku doczołgały mnie do poziomu bodaj piątego, a i to ledwo - grałem dość sporo, jest 30 grudnia a ja wciąż nie mam skończone choć jednej kolekcji, najbliżej mam ze świąteczną gdzie zostało mi jakieś 20 ozdób, w przypadku pozostałych
, gdzie grindujesz jak wariat i w sumie sam nie wiesz po co, bo wszystkie uzyskane bonusy znikną w styczniu.


@mnik1: to jest najgorsze, jest 30 grudnia, a ja mam tylko +30% do kredytów. A cały sens eventu świątecznego, to te kredyty właśnie. A wyjdzie, że może być mało czasu, żeby je rzeczywiście nabić.
@mnik1: Nie kupiłem nic w tym roku. Czołgi słabe (skodę mialem juz wcześniej), benefity kredytowe znikome nawet przy większej kwocie. Mam odpowiednio 68/70, 39/70 i 2x 25/70, a nie gram codziennie. Czyli siedzi 37% na kredyty, a nawet gdybym zakupił standardowe 75 paczek to pewnie miałbym nie więcej niż 42% bonusu do zarobków. Gdyby wcześniej dali info o tych noworocznych giftach to bym nie parł na siłę by ukończyć chociaż 1
@Bioenergoterapeuta: Problemem jest tutaj IMO fakt, że małe paczki dają niewielkie ilości skorupek, szanse na wyciągnięcie z nich ozdób są praktycznie homeopatyczne, a wywalenie systemu "tierów" ozdób sprawia, że niszczenie ich generuje ZNACZNIE mniej skorupek niż w poprzednich latach. Sytuację ratuje wyłącznie weekendowe 20k skorupek za misje z gatunku "zrób trzy oddechy i wyprostuj palec wskazujący lewej dłoni", który to mikroevent pojawił się z czapy gdy zaczął się dym że
@mnik1: Odnoszę wrażenie, że to był ostatni event świąteczny, na którym WG chciało zarobić wyłącznie ósemkami premium. W przyszłym roku pewnie dziewiątki zaczną je wypierać i marketing dookoła eventu będzie opierać się na tym hype związanym z kilkoma 9 tierami w paczkach + może ostatnia oferta kalendarza z dziewiątką. WoT nadal dobrze na siebie zarabia, ale WG ewidentnie odchodzi od polityki powercreepu ósemek premium, więc gdzieś muszą znaleźć kontynuację drenowania portfeli
@Bioenergoterapeuta: Bardzo możliwe, przejście ze schematu "przemysłowa produkcja premek VIII tieru" na "przemysłowa produkcja premek IX tieru" to już tylko kwestia czasu.

Tak jak piszesz - musieli powstrzymać powercreep na ósemkach premium, bo wypuszczanie czołgów gatunku Defendera, Skorpiona, Progetto czy LT-432 to już było w zasadzie sprzedawanie dziewiątek udających ósemki i WG zdało sobie w końcu sprawę że kopią własny grób, bo każda następna premka musi być lepsza od poprzednich, żeby
@IdillaMZ: Pewnie chodzi o niemożność wbicia X poziomu atmosfery przez casualowego gracza. Powiedziałem to zanim WG rzuciło misje na 105k skorupek (21k/ weekend przez 5 weekendow), a teraz dowalili jeszcze 50k za darmo. Podtrzymuję, że bez tych 155k skorupek i 40k w darmowych ozdobach, wbicie X poziomu atmosfery przez niedzielnego gracza byłoby graniczące z cudem. Dziennie z pudełek poleci do 5k skorupek, nie grając codziennie nawet nie zbliży to do liczby
@Bioenergoterapeuta: wydaje mi sie, ze bardziej nie daloby sie zrobic zadnej kolekcji. Na ksiezycowa wydalem ogromna ilosc skorupek.

Swoja droga nawet nie zauwazylem, ze oni az tyle dosypali tych skorupek. Srednio mnie to obchodzilo, a to zmienia postac rzeczy.

Pewnie przeszacowali znaczenie tych prezentow - i tak poszlo zle, bo nie powinienes tak szybko robic X poziomu, bo tracisz motywacje do gry i cala ta atmosfera swiateczna traci na znaczeniu.