Wpis z mikrobloga

@s---k: Teraz to jeszcze da się jakoś rozbić na sekcje? J
Już mam ściany zprzygotowane pod grunt szczepny i aplikowanie tynku. Nie chcę ryć w nich za bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ewentualnie ściemniacz?
Nie wiem jak kable wyprowadziłeś, ale zawsze da się coś wymyślić


@s---k: od włącznika na dole idzie 2x0,5 (lub 2x0,75) bo pierwszego profilu, od pierwszego do drugiego itd itd
żeby sobie zostawić światełko na noc


@s---k: no właśnie taki też trochę był plan, nowe miejsce, dzieci w domu, chciałem żeby coś się lekko nocą świeciło przez pierwsze tygodnie tam

Mi za bardzo nie miał kto podpowiedzieć, bo jeden elektryk zaczął temat, później wyjechał do DE, później jego znajomy przyszedł który jest raczej bardzo starej daty i tak zostałem z zaczętą rozgrzebaną robotą i zerową wiedzą jak to dokończyć.

tutaj tak
@haxxx: a ja z innej beczki, bo też chciałem to montować na klatce...

nie boisz się, że za 3 lata to będzie odpustowo i nie modnie wyglądać? Dziś to pakuje każdy, bo chwilowa moda, ładują to nawet do nadbitek na zewnątrz, cały dom oświetlony jak ufo, czy tam lotniskowiec...

Ja się wycofałem z tego powodu właśnie. Jakaś lampa, kinkiet, źródło światła... remont, czy odświeżenie, zmieniam kolor/czy strukturę ścian, bez problemu światło
@ravau: Ja to będę miał tylko na klatce schodowej i nigdzie indziej. Ta ściana będzie wykończona tynkiem jako imitacja betonu to to listwy będą się chyba dobrze komponować z tym.

Poza tym kinkiet na wysokości 5 metrów czy lampa wisząca z sufitu tak średnio mnie przekonują na klatce schodowej :D
@haxxx: wrzuć zdjęcie efektu końcowego :)
Tak sobie pisze, dla pisania, może dlatego że trochę żałuję że też nie zrobiłem tych listewek :D i tym sposobem staram sobie wmówić, że inne lampy też są okej ;)
@s---k: Może gość w sklepie z ledami mi podpowie jak to ogarnąć, bo w miarę kumaty chłopak jest. Ewentualnie jak sekcje odpadną to wstawię ściemniacz i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)